AKTUALNOŚCI

28.11.2022 Lekkoatletyka

Sekcja lekkiej atletyki w KS "Energetyk"

Sekcja lekkiej atletyki Klubu Sportowego "Energetyk" Poznań od wielu lat prowadzi Młodzieżowe Centrum Sportu we współpracy z Wydziałem Sportu Urzędu Miasta Poznania. Ponadto sekcja lekkiejatletyki Klubu Sportowego „Energetyk” Poznań od wielu lat zajmuje się organizacją obozów sportowych.

Lekkoatletyczne Młodzieżowe Centrum Sportu dla dzieci i młodzieży uzdolnionej sportowo, objętej
systemem współzawodnictwa sportowego przy sekcji lekkiej atletyki K.S. „Energetyk” Poznań.
Zawodnikami i zawodniczkami sekcji są dzieci oraz młodzież z miasta Poznania. Podstawowym celem
sekcji jest zachęcenie dzieci i młodzieży do trenowania lekkiej atletyki oraz poprawa wyników
osiąganych przez trenujące dzieci i młodzież

WYNIKI W SEZONIE 2022 SEKCJI LEKKIEJ ATLETYKI
Zawody halowe
Ogólnopolski Halowy Mityng ŁOZLA SPAŁA, 05.02.2022
800 metrów M
1 TWARDOŃ Szymon KS Energetyk Poznań - 1:55.18
2 NOWICKI Jakub KS Energetyk Poznań - 1:56.87
800 metrów K
1 WOJTKOWIAK Wiktoria KS Energetyk Poznań - 2:12.50
2 STEMPNIAK Paulina KS Energetyk Poznań - 2:12.66
3 URBANIAK Kalina KS Energetyk Poznań - 2:15.47
1000 metrów K
8 STEMPNIAK Zofia KS Energetyk Poznań - 3:04.63
Ogólnopolskie Halowe Zawody LA TORUŃ, 06.02.2022
1500 metrów K
3 Wiktoria WOJTKOWIAK KS Energetyk Poznań 4:30.33
6 Paulina STEMPNIAK KS Energetyk Poznań 4:36.31
7 Kalina URBANIAK KS Energetyk Poznań 4:40.64
1500 metrów M
3 Szymon TWARDOŃ KS Energetyk Poznań 3:55.70
11 Kamil SOKOŁOWSKI KS Energetyk 4:18.85
600 metrów K
1 Zofia STEMPNIAK KS Energetyk Poznań 1:41.02
2 Laura RUNKA KS Energetyk Poznań 1:43.10
6 Patrycja WROBLEWSKA KS Energetyk Poznań 1:46.79
7 Gabriela GOLIŃSKA KS Energetyk Poznań 1:47.33
8 Lena MACIEJEWSKA KS Energetyk Poznań 1:47.94

10 Pola KRYSZCZYŃSKA KS Energetyk Poznań 1:48.80
11 Agata TORZ KS Energetyk Poznań 1:50.42
Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20 RZESZÓW, 11-13 lutego 2022
1000 metrów K U18
9 Zofia STEMPNIAK KS Energetyk Poznań 3:05.76
1500 metrów K U20
3 Paulina STEMPNIAK KS Energetyk Poznań 4:35.47
4 Wiktoria WOJTKOWIAK KS Energetyk Poznań 4:36.46
5 Kalina URBANIAK KS Energetyk Poznań 4:39.49
1500 metrów M U20
2 Szymon TWARDOŃ KS Energetyk Poznań 3:52.54
800 metrów M U20
8 Jakub NOWICKI KS Energetyk Poznań 2:01.90
Ogólnopolskie halowe zawody lekkoatletyczne TORUŃ, 19.02.2022
600 m K
1 ŁAŻEWSKA Dorota NOWAK KS Energetyk Poznań 1:34.28
4 Lena MACIEJEWSKA KS Energetyk Poznań 1:45.72
6 Gabriela GOLIŃSKA KS Energetyk Poznań 1:49.80
400 m K
4 Paulina STEMPNIAK KS Energetyk Poznań 59.34
5 Zofia STEMPNIAK KS Energetyk Poznań 60.97
Halowe Mistrzostwa Polski TORUŃ, 5-6 marca 2022
1500 metrów kobiet
8 Paulina STEMPNIAK KS Energetyk Poznań 4:33.39
Biegi przełajowe
Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 w Biegach Przełajowych GRYFINO, 08.10.2022
1.5 km przełaje młodziczki
1 Patrycja WRÓBLEWSKA KS Energetyk Poznań 5.09
2 ŁAŻEWSKA Dorota NOWAK KS Energetyk Poznań 5.15
3 Pola KRYSZCZYŃSKA KS Energetyk Poznań 5.15
10 Agata TORZ KS Energetyk Poznań 5.34
2.5 km przełaje młodziczki
6 Gabriela GOLIŃSKA KS Energetyk Poznań 8.59
2.0 km przełaje młodzicy
10 Jakub WALKOWIAK KS Energetyk Poznań 7.68

Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych U18 i U20 OLESNO, 26 listopada 2022
2 km K U18
10 STEMPNIAK Zofia KS Energetyk Poznań 0:07:24
2 km K U20
6 STEMPNIAK Paulina KS Energetyk Poznań 06:57
7 URBANIAK Kalina KS Energetyk Poznań 07:00
21 WOJTKOWIAK Wiktoria KS Energetyk Poznań 07:34
3 km M U20
11 TWARDOŃ Szymon KS Energetyk Poznań 09:21
30 NOWICKI Jakub KS Energetyk Poznań 10:31
33 SOKOŁOWSKI Kamil KS Energetyk Poznań 10:59
Udział w startach I połowy sezonu
Mityng Ogólnopolski LESZNO, 14.05.2022
400 metrów M
1 NOWICKI Jakub KS Energetyk Poznań 51.39
4 TWARDOŃ Szymon KS Energetyk Poznań 51.87
1500 metrów M
3 SOKOŁOWSKI Kamil KS Energetyk Poznań 4:12.84
400 metrów K
1 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota KS Energetyk Poznań 58.59
2 STEMPNIAK Paulina KS Energetyk Poznań 58,72
4 STEMPNIAK Zofia KS Energetyk Poznań 1;00,60
5 URBANIAK Kalina 04-07-13 KS Energetyk Poznań 1;01,55
Memoriał Sławomira Rosłona PIASECZNO, 15.05.2022
800 metrów M
5 TWARDOŃ Szymon KS Energetyk Poznań 1;55,40
7 NOWICKI Jakub KS Energetyk Poznań 1;58,67
1500 metrów M
8 SOKOŁOWSKI Kamil KS Energetyk Poznań 4;18,45
800 metrów K
4 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota KS Energetyk Poznań 2;11,05
5 STEMPNIAK Paulina KS Energetyk Poznań 2;13,58
6 URBANIAK Kalina KS Energetyk Poznań 2;15,07
8 STEMPNIAK Zofia KS Energetyk Poznań 2;18,00

Mityng Okręgowy ŻERKÓW, 28.05.2022
1500 metrów M
1 TWARDOŃ Szymon KS Energetyk Poznań 3;56,41
4 SOKOŁOWSKI Kamil KS Energetyk Poznań 4;09,10
9 NOWICKI Jakub KS Energetyk Poznań 4;30,79
200 metrów K
1 KOGUT Maja KS Energetyk Poznań 27,80
3 JĘCHOREK Karla KS Energetyk Poznań 28,58
600 metrów K
4 RUNKA Laura KS Energetyk Poznań 1;42,63
5 MACIEJEWSKA Lena KS Energetyk Poznań 1;43,97
6 WRÓBLEWSKA Patrycja KS Energetyk Poznań 1;46,10
7 KRYSZCZYŃSKA Pola KS Energetyk Poznań 1;47,08
8 GOLIŃSKA Gabriela KS Energetyk Poznań 1;47,41
11 TORZ Agata KS Energetyk Poznań 1;52,66
1500 metrów K
1 STEMPNIAK Paulina KS Energetyk Poznań 4;33,08
2 WOJTKOWIAK Wiktoria KS Energetyk Poznań 4;35,04
3 URBANIAK Kalina KS Energetyk Poznań 4;43,76
4 STEMPNIAK Zofia KS Energetyk Poznań 4;59,15
Mityng RKS Łódź, 29.05.2022
800 metrów M
2 TWARDOŃ Szymon KS Energetyk Poznań 1;54,79
5 NOWICKI Jakub Energetyk Poznań 1;57,36
800 metrów K
1 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota KS Energetyk Poznań 2;11,50
2 STEMPNIAK Paulina KS Energetyk Poznań 2;11,68
3 WOJTKOWIAK Wiktoria KS Energetyk Poznań 2;12,18
8 STEMPNIAK Zofia KS Energetyk Poznań 2;17,84
Mistrzostwa Wielkopolski U18 i U20 POZNAŃ, 11 - 12.06.2022
400 metrów M U18
9 SZAFRANEK Marcel KS Energetyk Poznań 54,75
400 metrów M U20
1 NOWICKI Jakub KS Energetyk Poznań 51,64
1500 metrów M U20
1 TWARDOŃ Szymon KS Energetyk Poznań 4;02,49
2000 metrów przeszkody M U20

4 SOKOŁOWSKI Kamil KS Energetyk Poznań 6;36,55
100 metrów K U18
3 KOGUT Maja KS Energetyk Poznań 13,69
5 KUPCZYK Melania KS Energetyk Poznań 14,74
8 BABISTA Dominika KS Energetyk Poznań 15,18
100 metrów K U20
6 JĘCHOREK Karla KS Energetyk Poznań 14,01
400 metrów K U18
2 STEMPNIAK Zofia KS Energetyk Poznań 59,27
400 metrów K U20
6 RUNKA Laura KS Energetyk Poznań 1;00,30
400 metrów K
2 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota KS Energetyk Poznań 57,48
1 WRÓBLEWSKA Patrycja KS Energetyk Poznań 1;02,35
2 KRYSZCZYŃSKA Pola KS Energetyk Poznań 1;03,11
4 TORZ Agata KS Energetyk Poznań 1;05,64
1500 metrów kobiet U20
1 STEMPNIAK Paulina KS Energetyk Poznań 4;27,28
4 URBANIAK Kalina KS Energetyk Poznań 4;35,46
800 metrów M U18
9 JABŁOŃSKI Mikołaj KS Energetyk Poznań 2;01,46
9 STEFANIAK Jakub KS Energetyk Poznań 2;01,46
800 metrów M U20
2 NOWICKI Jakub KS Energetyk Poznań 1;56,61
3000 metrów M U20
1 TWARDOŃ Szymon KS Energetyk Poznań 8;39,32
200 metrów K U18
6 KOGUT Maja KS Energetyk Poznań 27,69
12 SERBA Magdalena KS Energetyk Poznań 28,77
16 KUPCZYK Melania KS Energetyk Poznań 29,70
18 BABISTA Dominika KS Energetyk Poznań 31,02
200 metrów K U20
4 JĘCHOREK Karla KS Energetyk Poznań 28,26
400 metrów, pł. K U20
2 RUNKA Laura KS Energetyk Poznań 1;06,89
600 metrów K

1 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota KS Energetyk Poznań 1;35,89
800 metrów K U20
1 STEMPNIAK Paulina KS Energetyk Poznań 2;08,89
2 URBANIAK Kalina KS Energetyk Poznań 2;15,29
800 metrów K U18
1 STEMPNIAK Zofia KS Energetyk Poznań 2;19,26
400 m pł K U20
2 RUNKA Laura KS Energetyk Poznań 1;09,30
4x400 metrów U18
1 KS Energetyk Poznań 4;18,38
- Maja KOGUT-Zofia STEMPNIAK-Magdalena SERBA-Melania KUPCZYK
4x400 metrów K U20
2 KS Energetyk Poznań 4;04,99
- Kalina URBANIAK-Paulina STEMPNIAK-Laura RUNKA-Karla JĘCHOREK
Mistrzostwa Wielkopolski U14 i U16 POZNAŃ, 19.06.2022
1000 metrów M U16
4 WAWRZYNIAK Jakub KS Energetyk Poznań 3;27,42
6 Juzwa Jacek KS Energetyk Poznań 3;29,56
2000 metrów M U16
8 WALKOWIAK Jakub KS Energetyk Poznań 7;01,23
100 metrów K U16
7 KRYSZCZYŃSKA Pola KS Energetyk Poznań 13,85
11 TORZ Agata KS Energetyk Poznań 14,68
300 metrów K U16
1 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota KS Energetyk Poznań 41,66
3 KRYSZCZYŃSKA Pola KS Energetyk Poznań 44,09
8 TORZ Agata KS Energetyk Poznań 46,21
11 MOLSKA Maria KS Energetyk Poznań 47,33
600 metrów K U16
1 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota KS Energetyk Poznań 1;33,99
3 WRÓBLEWSKA Patrycja KS Energetyk Poznań 1;42,01
4 MACIEJEWSKA Lena KS Energetyk Poznań 1;43,69
1000 m przeszkody K U16
2 GOLIŃSKA Gabriela KS Energetyk Poznań 3;24,54

4x100 metrów K U16
2 KS Energetyk Poznań 53,51
- Pola KRYSZCZYŃSKA- Agata TORZ- Patrycja WRÓBLEWSKA- ŁAŻEWSKA Dorota NOWAK
Zachodniopomorski Wieczorny Mityng Biegowy BIAŁOGARD, 01.07.2022
800 metrów K
3 Wiktoria WOJTKOWIAK KS Energetyk Poznań 2;08,78
4 Paulina STEMPNIAK KS Energetyk Poznań 2;09,23
7 Kalina URBANIAK KS Energetyk Poznań 2;12,68
8 Zofia STEMPNIAK KS Energetyk Poznań 2;15,97
800 metrów M
2 Szymon TWARDOŃ KS Energetyk Poznań 1;53,30
6 Jakub NOWICKI KS Energetyk Poznań 1;54,85
PZLA Mistrzostwa Polski U20 RADOM, 7-9 lipca 2022
400 metrów, pł K U20
12 RUNKA Laura KS Energetyk Poznań 1;06,43
3000 metrów M U20
3 TWARDOŃ Szymon KS Energetyk Poznań 8;31,82
2000 m przeszkody M U20
6 SOKOŁOWSKI Kamil KS Energetyk Poznań 6;16,53
1500 metrów M U20
3 TWARDOŃ Szymon KS Energetyk Poznań 3;55,36
1500 metrów K U20
2 STEMPNIAK Paulina KS Energetyk Poznań 4;23,45
8 WOJTKOWIAK Wiktoria KS Energetyk Poznań 4;32,22
10 URBANIAK Kalina KS Energetyk Poznań 4;35,58
800 metrów K U20
2 STEMPNIAK Paulina KS Energetyk Poznań 2;08,03
8 URBANIAK Kalina KS Energetyk Poznań 2;12,27
800 metrów M U20
17 NOWICKI Jakub Energetyk Poznań 1;56,69
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży MP U18 BIELSKO-BIAŁA, 15-17 lipca 2022
800 m K U18
4 STEMPNIAK Zofia KS Energetyk Poznań 2;15,19

Udział w startach II połowy sezonu
Mityng Lekkoatletyczny im. Zdzisława Krzyśkowiaka WAŁCZ, 10.08.2022
1500 metrów M
1 TWARDOŃ Szymon KS Energetyk Poznań 3:51.76
1000 metrów K
3 STEMPNIAK Paulina KS Energetyk Poznań 2:46.47
5 WOJTKOWIAK Wiktoria KS Energetyk Poznań 2:53.84
1000 metrów K U16
1 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota KS Energetyk Poznań 2:58.89
2 MACIEJEWSKA Lena KS Energetyk Poznań 3:08.43

1000 m przeszkody K U16
1 WRÓBLEWSKA Patrycja KS Energetyk Poznań 3:25.16
Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 POZNAŃ, 10.09.2022r
300 metrów K U16
6 KRYSZCZYŃSKA Pola KS Energetyk Poznań 45.37
7 TORZ Agata KS Energetyk Poznań 45.54
1000 metrów K U16
1 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota KS Energetyk Poznań 3:00.98
3 BARTECKA Wiktoria KS Energetyk Poznań 3:16.62
1000 m przeszkody K U16
2 WRÓBLEWSKA Patrycja KS Energetyk Poznań 3:10.91
4 GOLIŃSKA Gabriela KS Energetyk Poznań 3:18.72
Mistrzostwa Polski U16 LUBLIN, 24-25 września 2022
600 m K U16
10 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota KS Energetyk Poznań 1:41.96
1000 m K U16
11 KRYSZCZYŃSKA Pola KS Energetyk Poznań 3:09.77
1000 m przeszkody K U16
4 WRÓBLEWSKA Patrycja KS Energetyk Poznań 3:13.05
6 GOLIŃSKA Gabriela KS Energetyk Poznań 3:32.70

PROJEKT DOFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW MIASTA POZNANIA.
PROJEKT DOFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO.

reklama

Sponsor tytularny
Sponsorzy
Partnerzy
Media

ENEA ENERGETYK POZNAŃ

Adres: 60-780 Poznań ul. Grunwaldzka 1

biuro@energetykpoznan.pl
klub@energetykpoznan.pl

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA
Trenerka Karolina Komarnicka - 605 054 405

SIATKÓWKA MŁODZIEŻSIATKÓWKA MŁODZIEŻ
Trener Juniorki (roczniki 2005-2004) Juniorki Młodsze (2007-2006) Michał Dudek - 533 460 006
Trener Młodziczki 1 (rocznik 2008) - Mikołaj Adamowicz - 786 817 120 
Trenerka Młodziczka 2 (rocznik 2009) Malwina Kucner - 725 089 113
Trenerka Minisiatkówka dziewczynki, NABÓR (rocznik 2012 i młodsze Malwina Kucner - 725 089 113
Trener Minisiatkówki chłopcy - Jakub Wądołowski - 534 924 906
Trener Juniorzy - Dominik Hajduk - 605 586 931
Trener Juniorzy Młodsi i Młodzicy - Szymon Kurowski - 660 546 008

SIATKÓWKA 1 LIGA KOBIET
Kierownik zespołu I ligi - Iwona Zuzel - 508 333 804

SIATKÓWKA 2 LIGA MĘŻCZYZN
Trener Dominik Hajduk - 605 586 931

KONTAKT i NABÓR LEKKA ATLETYKA 
Trener Jan Grenda - 501 020 454
trenergrenda@o2.pl
 

PŁATNOŚCI

Numery kont bankowych:
Konto Główne: 71 1140 2004 0000 3502 8251 9973
Konto Składki Siatkówka: 57 1140 2004 0000 3102 8263 6239
Gimnastyka Artystyczna: 08 1440 1387 0000 0000 0962 1528

KRS  0000077819

Skontaktuj się z nami
  • Copyright © 2024 Klub Sportowy Energetyk Poznań
  • Created by H7