AKTUALNOŚCI

12.06.2023 Lekkoatletyka

Wyniki sekcji lekkiej atletyki z I półrocza 2023r

Zawody halowe
Ogólnopolskie Halowe zawody L.A.
Toruń 14.01.2023r.
Zawodniczek - 7
Zawodników - 2

300 metrów K U16
2 - Pola KRYSZCZYŃSKA - 44.27
600 metrów K
2 - Nowak ŁAŻEWSKA Dorota - 1:34.47
1000 metrów M
4 - Jakub NOWICKI - 2:32.84
1000 metrów K
1 - Paulina STEMPNIAK - 2:52.34
3 - Zofia STEMPNIAK - 2:57.74
6 - Gabriela GOLIŃSKA - 3:13.82
1000 metrów K U16
1 - Lena MACIEJEWSKA - 3:08.73
2000 metrów M
1 - Szymon TWARDOŃ - 5:28.86
2000 metrów K 
2 - Kalina URBANIAK - 6:36.93


Halowe Mistrzostwa Wielkopolski U14, U16, U18, U20.
Toruń 21.01.2023r.
Zawodniczek - 7
Zawodników - 4

300 metrów K U16
4 - Pola Kryszczyńska - 45.37
400 metrów M U20
3 - Marcel Szafranek – 52,96
800 metrów K U18
1 - Zofia Stempniak - 2:18.03
2 - Dorota Nowak Łażewska - 2:28.05
1000 metrów K U14
1 - Lena Maciejewska - 3:07.61
1000 metrów K U16
1 - Patrycja Wróblewska - 3:10.30
1000 metrów K U18
3 - Gabriela Golińska - 3:17.12
1000 metrów M U16
6 - Jakub Wawrzyniak - 3:09.52
1500 metrów M U20
1 - Szymon Twardoń - 3:54.45
3 - Kamil Sokołowski - 4:19.55
1500 metrów K U20
1 - Paulina Stempniak - 4:25.05


Halowe Mistrzostwa Polski U18, U20.
Rzeszów 10.02.-12.02.2023r.
Zawodniczek - 5
Zawodników - 2

400 metrów K U20
14 - Laura RUNKA - 60,15
600 metrów K U18
4 - Dorota NOWAK ŁAŻEWSKA - 1:37,45   
800 metrów M U20
8 - Jakub NOWICKI - 1:56,23   
1000 metrów K U18
3 - Zofia STEMPNIAK - 2:59,09    
1500 metrów K U20
1 - Paulina STEMPNIAK - 4:25,68
4 - Kalina URBANIAK - 4:40,68
1500 metrów M U20
2 - Szymon TWARDOŃ - 3:51,74
B.    Biegi przełajowe


Międzywojewódzkie Mistrzostwa 
w Biegach Przełajowych Luboń 25.03.2023r.
Zawodniczek - 5
Zawodników - 2

1500mK U16
4 Pola Kryszczyńska – 6;09,45
7 Patrycja Wróblewska – 6;18,60
15 Julia Naskręt – 6;29,34
20 Agata Torz – 6;42,50
29 Maria Molska – 7;12,21
3000mM U16
6 Jakub Wawrzyniak – 11;36,68
15 Jacek Juzwa – 12;58,37


Mistrzostwa Wielkopolski
w Biegach Przełajowych Luboń 25.03.2023r.
Zawodniczek - 8
Zawodników - 6

1000mK U14
1 Lena Maciejewska – 3;19,00
2000mK U18
1 Nowak Łażewska Dorota – 7;06,96
4 Zofia Stempniak – 7;26,33
9 Gabriela Golińska – 8;19,77
11 Zuzanna Naskręt – 8;39,61
2000mK U20
1 Paulina Stempniak – 6;47,71
3 Kalina Urbaniak – 7;08,84
6 Laura Runka – 8;17,33
1000mM U14
8 Krzysztof Goliński – 3;32,23
17 Paweł Juzwa – 3;49,99
3000mM U20
1 Szymon Twardoń – 10;09,18
3 Jakub Nowicki – 10;32,70
6 Kamil Sokołowski – 11;05,96
8 Marcel Szafranek – 11;51,00


Udział w startach I połowy sezonu
Mityng Ogólnopolski
LESZNO, 13.05.2023r.
Zawodniczek - 11

Zawodników - 3
400 metrów M 
1 - SZAFRANEK Marcel - 51.05
800 metrów M 
1 - TWARDOŃ Szymon - 1:53.21
8 - SOKOKOWSKI Kamil – 2:01,23
100 metrów K
5 - NASKRĘT Zuzanna – 14,58
200 metrów K
5 - SOBCZAK Nikola – 31,43
400 metrów K
1 - NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota - 56.94
2 - STEMPNIAK Paulina - 57.47
3 - STEMPNIAK Zofia - 59.28
6 - GOLIŃSKA Gabriela - 1:04.10
7 - MOHYLINA Anna - 1:04.95
9 - TORZ Agata - 1:06.46
11 - NASKRĘT Julia - 1:07.46
600 metrów K
1 - MACIEJEWSKA Lena - 1:37.87
2 - WRÓBLEWSKA Patrycja - 1:39.55


Mityng Lekkoatletyczny
ŻARY, 20 maja 2023r.
Zawodniczek - 5
Zawodników - 2

100 metrów M
3 - SZAFRANEK Marcel - 11.37
200 metrów M
3 - SZAFRANEK Marcel - 22.80
1500 metrów M
1 - TWARDOŃ Szymon - 3:53.40
800 metrów K
1 - STEMPNIAK Paulina – 2:09,93
2 - STEMPNIAK Zofia – 2:15,36
4 - MACIEJEWSKA Lena - 2:19.45
5 - WRÓBLEWSKA Patrycja - 2:20.34
8 - NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota – 2:26.76


Mistrzostwa Wielkopolski U18 i U20
POZNAŃ, 27 - 28.05.2023
Zawodniczek - 22
Zawodników - 6

100 metrów K U18
6 NASKRĘT Zuzanna – 14,45
7 BABISTA Dominika – 15,75
200 metrów K U18
2 SERBA Magdalena – 28,71
4 NASKRĘT Zuzanna – 30,11
400 metrów K U18
1 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota – 56,55
2 STEMPNIAK Zofia – 58,34
3 KRYSZCZYŃSKA Pola – 1;03,24
4 GOLIŃSKA Gabriela – 1;03,37
5 MOHYLINA Anna – 1;03,49
7 NASKRĘT Julia – 1;07,94
400 metrów K U20
1 STEMPNIAK Paulina – 1;00,81
2 RUNKA Laura – 1;02,04
3 KOGUT Maja – 1;02,41
1500 metrów K
2 URBANIAK Kalina – 4;42,96
3 MACIEJEWSKA Lena – 4;46,08
600 metrów K U16
4 KRYSZCZYŃSKA Pola – 1;48,01
8 NASKRĘT Julia – 1;52,61
800 metrów K U18
1 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota – 2;11,72
2 STEMPNIAK Zofia – 2;12,42
6 MOHYLINA Anna – 2;31,48
1000 metrów K U16
1 WRÓBLEWSKA Patrycja – 3;09,47
4 TORZ Agata – 1;14,47
400 m pł K U18 (76.2)
5 GOLIŃSKA Gabriela – 1;12,20
400 m pł K U20 (76,2)
3 RUNKA Laura – 1;09,65
4x400 metrów U18
1 KS Energetyk Poznań – 4;08,75
200 metrów M U20
3 SZAFRANEK Marcel – 23,04
400 metrów M U20
1 SZAFRANEK Marcel – 50,36
5 NOWICKI Jakub – 52,23
800 metrów M U20
1 TWARDOŃ Szymon – 1;53,50
2 NOWICKI Jakub – 2;02,34
1500 metrów M
1 TWARDOŃ Szymon – 3;59,17
9 WAWRZYNIAK Jakub – 4;44,35
2000 metrów przeszkody M U20
4 SOKOŁOWSKI Kamil – 6;36,20
4x400 metrów M
1 KS Energetyk Poznań – 3;29,70


Mityng Lekkoatletyczny
ŁÓDŹ, 03.06.2023r.

Zawodniczek - 1
Zawodników - 2

800 metrów M
3 - Jakub WAWRZYNIAK - 2:16,39
4 - Jacek JUZWA - 2:37,02
400 metrów K
2 - Paulina STEMPNIAK - 57,41


51. Memoriał Józefa Żylewicza
GDAŃSK, 10.06.2023r.
Zawodniczek - 3
Zawodników - 1

1500 metrów M
5 - Szymon TWARDOŃ – 3:52,97
800 metrów K
9 - Kalina URBANIAK - 2:12,52
10 - Zofia STEMPNIAK - 2:13,36
3000 metrów K
2 - Paulina STEMPNIAK – 9:46,67


Jeleniogórski Mityng LA
JELENIA GÓRA, 17.06.2023r.
Zawodniczek - 3
Zawodników - 1

400 metrów płotki K
4 - Laura RUNKA - 67,62
400 metrów K
1 - Pola KRYSZCZYŃSKA - 63,55
3 - Julia NASKRĘT - 67,36
400 metrów M
1 - Marcel SZAFRANEK - 50,17


Warszawa Zawody LA. 25.06.2023r.
Zawodniczek - 3
Zawodników - 2

200 metrów K
7 - Magdalena SERBA - 28,82
400 metrów płotki K
5 - Laura RUNKA - 69,66
400 metrów M
3 - Marcel SZAFRANEK - 49,70
800 metrów M
5 - Jakub NOWICKI - 1:55,61
1500 metrów K
6 - Kalina URBANIAK - 4:36,48

Dofinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania

reklama

Sponsor tytularny
Sponsorzy
Partnerzy
Media

ENEA ENERGETYK POZNAŃ

Adres: 60-780 Poznań ul. Grunwaldzka 1

biuro@energetykpoznan.pl
klub@energetykpoznan.pl

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA
Trenerka Karolina Komarnicka - 605 054 405

SIATKÓWKA MŁODZIEŻSIATKÓWKA MŁODZIEŻ
Trener Juniorki (roczniki 2005-2004) Juniorki Młodsze (2007-2006) Michał Dudek - 533 460 006
Trener Młodziczki 1 (rocznik 2008) - Mikołaj Adamowicz - 786 817 120 
Trenerka Młodziczka 2 (rocznik 2009) Malwina Kucner - 725 089 113
Trenerka Minisiatkówka dziewczynki, NABÓR (rocznik 2012 i młodsze Malwina Kucner - 725 089 113
Trener Minisiatkówki chłopcy - Jakub Wądołowski - 534 924 906
Trener Juniorzy - Dominik Hajduk - 605 586 931
Trener Juniorzy Młodsi i Młodzicy - Szymon Kurowski - 660 546 008

SIATKÓWKA 1 LIGA KOBIET
Kierownik zespołu I ligi - Iwona Zuzel - 508 333 804

SIATKÓWKA 2 LIGA MĘŻCZYZN
Trener Dominik Hajduk - 605 586 931

KONTAKT i NABÓR LEKKA ATLETYKA 
Trener Jan Grenda - 501 020 454
trenergrenda@o2.pl
 

PŁATNOŚCI

Numery kont bankowych:
Konto Główne: 71 1140 2004 0000 3502 8251 9973
Konto Składki Siatkówka: 57 1140 2004 0000 3102 8263 6239
Gimnastyka Artystyczna: 08 1440 1387 0000 0000 0962 1528

KRS  0000077819

Skontaktuj się z nami
  • Copyright © 2024 Klub Sportowy Energetyk Poznań
  • Created by H7