AKTUALNOŚCI

15.04.2019 Siatkówka

Energetyczne Juniorki piątą drużyną w Polsce!

Juniorki Enea Energetyk Poznań przez ostatnie dni rywalizowały w Finałe Mistrzostw Polski w Kętrzynie na Mazurach. Osiem najlepszym ekip w Polsce rozpoczęło zmagania w dwóch grupach. Nasze zawodniczki zmierzyły się w grupie z LTS Legionovia, San Pajna Jarosław oraz SPS Volley Piła. 

Wyniki spotkań grupowych:

  • Enea Energetyk Poznań - LTS Legionovia 1:3
  • Enea Energetyk Poznań - San Pajda Jarosław 3:0
  • Enea Energetyk Poznań - SPS Volley Piła 1:3

Zawodniczki Enea Energetyk Poznań zakończyły zmagania grupowe na trzeciej pozycji i tym samym ponownie zmierzyły się o 5 miejsce MP - tym razem z MUKS Dargfil Tomaszó Mazowiecki. W ostatnim spotkaniu nasze zawodniczki zaprezentowały bardzo dobrą dyspozycję i w trzech setach wywalczyły piątą pozycję w kraju - broniąc ubiegłoroczny wynik ekipy juniorskiej.

Enea Energetyk Poznań - MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki 3:0

reklama

Sponsor tytularny
Sponsorzy
Partnerzy
Media

KS ENERGETYK POZNAŃ

Adres: 60-780 Poznań ul. Grunwaldzka 1
Tel.: 61 865 84 71
biuro@energetykpoznan.pl
klub@energetykpoznan.pl

Skontaktuj się z nami
  • Copyright © 2021 Klub Sportowy Energetyk Poznań
  • Created by H7