AKTUALNOŚCI

19.05.2019 Siatkówka

Energetyczne Kadetki szóstą drużyną w Polsce!

Kadetki Enea Energetyk Poznań w terminie 1-5.05.2019 rywalizowały w Finałe Mistrzostw Polski w Olecku na Mazurach. Osiem najlepszym ekip w Polsce walczyły w dwóch grupach eliminacyjnych. Nasze zawodniczki zmierzyły się w grupie z LTS Legionovia, KS Pałac Bydgoszcz i MKS Dąbrowa Górnicza. 

Wyniki spotkań grupowych:

  • Enea Energetyk Poznań - LTS Legionovia 1:3
  • Enea Energetyk Poznań - KS Pałac Bydgoszcz 3:2
  • Enea Energetyk Poznań - MKS Dabrowa Górnicza 3:2

siatkarki Enea Energetyk Poznań zakończyły zmagania grupowe na trzeciej pozycji i zagrały się o 5 miejsce MP -  z MUKS Dargfil Tomaszó Mazowiecki. W ostatnim spotkaniu nasze zawodniczki nie sprostały doskonale dysponowanym rywalkom i po przegranym spotkaniu 1:3 wywalczyły szóstą pozycję w kraju.

Enea Energetyk Poznań - MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki 1:3

 

reklama

Sponsor tytularny
Sponsorzy
Partnerzy
Media

KS ENERGETYK POZNAŃ

Adres: 60-780 Poznań ul. Grunwaldzka 1
Tel.: 61 865 84 71
biuro@energetykpoznan.pl
marketing@energetykpoznan.pl

Skontaktuj się z nami
  • Copyright © 2020 Klub Sportowy Energetyk Poznań
  • Created by H7