AKTUALNOŚCI

06.01.2020 Siatkówka

IX Ogólnopolski Turniej Siatkówki Dziewcząt Śmigiel- Nietążkowo.

Młodziczki Naszego klubu nie miały zbyt wiele czasu na odpoczynek po świętach. Tydzień temu grały w Grudziądzu a w ten weekend udały się do pobliskiego Nietążkowa. Młodziczka I w grupie pewnie pokonuje UKŻPS Coccodrillo Kościan, MMKS Kędzierzyn Koźle II i MUKS „Volley” Płock i uzyskuje awans do gry o miejsca I-VI. W dalszym etapie pokonujemy UKS Śmigiel II, LKS Wrzos Międzyborów oraz pierwszy zespół z Kędzierzyna. W finale spotykamy się z gospodarzem turnieju UKS Śmigiel I po emocjonującym pojedynku przegrywamy 1:2 (22:25, 25: 13, 16:18) zajmując miejsce w turnieju. Okazja do rewanżu już w najbliższą sobotę gdzie we własnej hali w ramach Ligi WZPS podejmiemy oba zespoły ze Śmigla.

Młodziczka II prowadzona przez trenera Michała Dudka również dzielnie walczyła i zdobywała kolejne doświadczenia, które na pewno przyniosą efekty w przyszłości. Ostatecznie młodsze poznanianki zajęły X miejsce w turnieju.

Nagrody:

Najlepsza zawodniczka Młodziczka I – Julia Urbaniak

Najlepsza zawodniczka Młodziczka II– Julia Swoboda

Najlepsza rozgrywająca turnieju – Kinga Ziółkowska

Najlepsza atakująca turnieju- Zuzanna Dopierała

Bardzo dziękujemy zespołowi ze Śmigla za zaproszenie i gratulujemy tak dobrej organizacji turnieju. Podziękowania również należą się tak licznie zgromadzonym rodzicom, którzy swoim dopingiem wspierali Nas we wszystkich pojedynkach.  Z niecierpliwością czekamy na kolejne siatkarskie emocje

reklama

Sponsor tytularny
Sponsorzy
Partnerzy
Media

KS ENERGETYK POZNAŃ

Adres: 60-780 Poznań ul. Grunwaldzka 1
Tel.: 61 865 84 71
biuro@energetykpoznan.pl
marketing@energetykpoznan.pl

Skontaktuj się z nami
  • Copyright © 2020 Klub Sportowy Energetyk Poznań
  • Created by H7