AKTUALNOŚCI

31.12.2018 Siatkówka

Juniorki drugie na XX Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Powiatu Rawskiego!

Kadetki i Juniorki Enea Energetyka Poznań w dniach 29-30.12.18 wzięły udział w XX Ogólnopolskim Turnieju Juniorek o Puchar Powiatu Rawskiego w Rawie Mazowieckiej. Zawody odbywają się zawsze na wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym, co jest wielką zasługą Krzysztofa Gawota. W każdym turnieju startuje ok 5-6 zespołów, późniejszych finalistów Mistrzostw Polski Juniorek.

Kadetki dzielnie walczyły ze starszymi zespołami zajmując 10 miejsce, pokonując w ostatnim dniu 2:0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski oraz 2:0 SMS Police.

Juniorki zajęły w grupie 2 miejsce i o miejsce w finale zagraliśmy z Elite Volley Kraków, który pokonaliśmy 2:1. W finale juniorki Energetyk przegrały z LTS Legionovia 1:2 oraz pokonały Sparte Warszawa 2:1 zajmując ostatecznie drugie miejsce w turnieju!