AKTUALNOŚCI

18.02.2019 Siatkówka

Mini siatkarski weekend!

W sobotę zawodniczki naszego Klubu udały się na 'Turniej Trójek dziewcząt o Puchar dyrektora GCK w Poniecu'

Rewelacyjne drużyny z całej Polski, wiele zaciętych spotkań pozwoliły ostatecznie zdobyć nowe doświadczenia i uplasować się na bardzo dobrym 5 miejcu. Dziękujemy PKP Piast Poniec sekcja siatkówki za świetna organizacja i genialny poziom turnieju.

W niedzielę Naszym Energobusem wraz z firma Darpio dotarliśmy na 'Ogólnopolski turniej Mini Siatkówki'.

Po raz pierwszy swoje umiejętności w rzucance siatkarskiej mogły zaprezentować najmłodsze przedstawicielki energetycznej sekcji siatkarskiej. W kategorii 2011-2012 rewelacyjne 4 miejsce zajęła Olga Szaradowska, a w roczniku 2009-2010 na najwyższym podium stanęła Natalia Wiśniewska. W kategorii trójek nasza drużyna w składzie: Bielarz Zofia, Kasperczak Alicja, Krakowska Patrycja oraz Swoboda Julia zdobyła wspaniałe 2 miejsce. Gospodarz turnieju klub UKS 9 Leszno dostarczył Nam wielu wspaniałych wrażeń i z uśmiechem wracaliśmy do Poznania. 

reklama

Sponsor tytularny
Sponsorzy
Partnerzy
Media

KS ENERGETYK POZNAŃ

Adres: 60-780 Poznań ul. Grunwaldzka 1
Tel.: 61 865 84 71
biuro@energetykpoznan.pl
marketing@energetykpoznan.pl

Skontaktuj się z nami
  • Copyright © 2020 Klub Sportowy Energetyk Poznań
  • Created by H7