AKTUALNOŚCI

16.08.2018 Siatkówka

Młodzież Energetyka na letnich zgrupowaniach reprezentacji Polski

Kadetki Enea Energetyk Poznań reprezentują klub podczas letnich akcji szkoleniowych reprezentacji Polski. Martyna Borowczak i Wiktoria Wnuk brały udział w dwóch zgrupowaniach kadry w Giżycku i Twardogórze. Podczas obozu w Twardogórze reprezentacja Polski rozegrała dwa oficjalne sparingi z Niemcami. Pierwsze spotkanie wygrały Niemki 3:2. Drugi mecz Polki rozstrzygnęły na swoją korzyść pokonując rywalki 3:2. Przed naszymi zawodniczkami ostatni obóz kadry Kadetek w Krakowie. Trenerem asystentem przy reprezentacji Polski kadetek jest Marcin Orlik - trener grup młodzieżowych Enea Energetyk Poznań.

Nasz klub reprezentują również licznie zawodnicy grup młodzika oraz mini siatkówki na zgrupowaniach kadry Wielkopolski w Karpaczu oraz campach SOS - młodzieżowych kadrach Polski w Białej Podlaskiej. Nasi zawodnicy z rocznika 2005 Okoń Alan oraz Smolarkiewicz Mateusz zostali powołani do Kadry Polski U15. Chłopcy mają za sobą kampy w białej podlaskiej, które odbyły się w terminie 16-29 lipca. W najbliższym sezonie zasilą szeregi starszej grupy młodzika.

reklama

Sponsor tytularny
Sponsorzy
Partnerzy
Media

KS ENERGETYK POZNAŃ

Adres: 60-780 Poznań ul. Grunwaldzka 1
Tel.: 61 865 84 71
biuro@energetykpoznan.pl
marketing@energetykpoznan.pl

Skontaktuj się z nami
  • Copyright © 2019 Klub Sportowy Energetyk Poznań
  • Created by H7