AKTUALNOŚCI

02.05.2019 Siatkówka

Szymon Kurowski: Wierzę, że wszystko jest w naszym zasięgu!

Czas na ostatni tegoroczny Finał Mistrzostw Polski naszego klubu! Tym razem do gry wkraczają energetyczni młodzicy w pierwszym, historycznym finale męskich grup młodzieżowych Enea Energetyk Poznań. Podopieczni Szymona Kurowskiego zmierzą się w grupie z ekipami Plas Kielce, Chemikiem Bydgoszcz oraz gospodarzami Volley-Tęcza Gubin/Krosno Odrzańskie. W drugiej grupie o strefę medalową powalczą drużyny MOS Wola Warszawa, Lechia Tomaszów, Set Starogard Gdański oraz Jastrzębski Węgiel.

- Od piątku 3 maja będziemy brali udział w finałach Mistrzostw Polski Młodzików w Krośnie Odrzańskim. Jest to pierwszy finał w historii naszego klubu, do którego awansowali chłopcy. Chciałbym, by dzięki temu turniejowi nazwa Enea Energetyk Poznań, była rozpoznawana w Polsce, nie tylko ze względu na sukcesy naszych dziewcząt, ale również chłopców. Z większością zespołów które są w finałach, spotykaliśmy się już w trakcie tegorocznego sezonu i wierzę, że wszystko jest w naszym zasięgu. W Finałach Mistrzostw Polski nie ma już słabych drużyn, jednak znam swoich zawodników i wiem, że chłopcy pokażą pełnię swoich możliwości. Naszym celem jest wygranie swoich meczów w grupie i walka o medale - mówi Szymon Kurowski, trener energetycznych młodzików.

HARMONOGRAM TURNIEJU

PIĄTEK (3.05.2019)

 • godz. 9:00, Jastrzębski Węgiel – Lechia Tomaszów Mazowiecki
 • godz. 10:30, MOS Wola Warszawa – Set Starogard Gdański
 • godz. 12:00, Chemik Bydgoszcz – Volley-Tęcza Gubin/ Krosno Odrzańskie
 • godz. 13:30, Enea Energetyk Poznań – Plas Kielce  
 • godz. 15:00, CEREMONIA OTWARCIA 
 • godz. 16:00, Lechia Tomaszów Mazowiecki – Set Starogard Gdański
 • godz. 17:30, Jastrzębski Węgiel – MOS Wola Warszawa
 • godz. 19:00, Volley-Tęcza Gubin/ Krosno Odrzańskie – Plas Kielce  
 • godz. 20:30, Chemik Bydgoszcz – Enea Energetyk Poznań

SOBOTA (4.05.2019):

 • godz. 9:00, MOS Wola Warszawa – Lechia Tomaszów Mazowiecki
 • godz. 10:30, Set Starogard Gdański – Jastrzębski Węgiel
 • godz. 12:00, Enea Energetyk Poznań – Volley-Tęcza Gubin/ Krosno Odrzańskie
 • godz. 13:30, Plas Kielce – Chemik Bydgoszcz
 • godz. 15:00, MECZ o VII MIEJSCE
 • godz. 16:30, MECZ o V MIEJSCE
 • godz. 18:00, PÓŁFINAŁ (1A - 2B)
 • godz. 19:30, PÓŁFINAŁ (1B - 2A)

NIEDZIELA (5.05.2019):

 • godz. 10:00, MECZ O III MIEJSCE MISTRZOSTW POLSKI
 • godz. 11:30, MECZ O MISTRZOSTWO POLSKI
 • godz. 13:30, CEREMONIA ZAKOŃCZENIA

reklama

Sponsor tytularny
Sponsorzy
Partnerzy
Media

KS ENERGETYK POZNAŃ

Adres: 60-780 Poznań ul. Grunwaldzka 1
Tel.: 61 865 84 71
biuro@energetykpoznan.pl
marketing@energetykpoznan.pl

Skontaktuj się z nami
 • Copyright © 2020 Klub Sportowy Energetyk Poznań
 • Created by H7