AKTUALNOŚCI

26.04.2020 Siatkówka

Trenuję w Energetyku

Trenuję w Energetyku...... to cykl, w którym przedstawimy poszczególne grupy siatkarskie naszego klubu. W artykułach siatkarki i siatkarze naszego klubu opowiedzą nam dlaczego trenują właśnie w Energetyku. Na początek grupa naborowa mini siatkówki trenera Michała Omieczyńskiego. 

Na fotkach od lewej zawodniczki, których wypowiedzi zamieszczamy poniżej:

Amelia Bączkowska

Cześć mam na imię Amelia i mam 11 lat W klubie Energetyk trenuję za namową mamy i Pani Malwiny Kucner, która jest moja nauczycielką wf-u. Wiem, że gdy będę systematycznie ćwiczyć mogę dużo osiągnąć. Moim marzeniem jest reprezentowanie Polski w mistrzostwach.
Na treningach najbardziej lubię sparingi, wtedy każda z nas daje z siebie wszystko, a trener widzi jakie robimy postępy. 

Amelia Dygutowicz

Nazywam się Amelia, trenuję w Energetyku ponieważ bardzo spodobała mi się siatkówka. Moim celem jest rozwijanie umiejętności sportowych. Na treningach najbardziej lubię ćwiczyć odbicia piłki w parach.

Amelia Kuchcińska

Amelka trenuje w energetyku bo to najlepszy klub w Poznania i daje duże możliwości, jej celem jest być najlepszą i dotrzeć na sam szczyt kariery siatkarskiej, z treningów najbardziej lubi muzyczne rozgrzewki i intensywną naukę.

Blanka Sugier

Pasją do siatkówki zaraził mnie brat Filip. Polubiłam atmosferę na treningach w Energetyku i wierzę, że z dziewczynami będziemy wspólnie z trenerem sięgać bo najwyższe trofea :) Trener motywuje nas do pracy - lubię zmęczenie po treningach :) Bycie częścią Energetyka daje mi ogromną satysfakcję :)

Hanna Kawala

Witam nazywam się Hanna Kawala trenuje w klubie energetyk ponieważ pierwszy raz poleciła mi go moja koleżanka Amelka z którą tam właśnie trenuje i jestem bardzo zadowolona. Mój trener jest bardzo fajny i jego treningi są bardzo motywujące. Celem jakim chciała bym w tym klubie osiągnąć to jeździć na turnieje, mecze oraz w przyszłości stać się może i popularna osoba. A co lubię robić na treningu to jak mnie wszystkie koleżanki motywują oraz trenera dobra praca.

Magda Budnik

Cześć mam na imię Magda. Trenuje w energetyku bo to jest dobry klub, też lubię siatkówkę. Chce iść w ślady siostry i zostać najlepszą siatkarką.

Gabrysia Spychalska

Hej nazywam się Gabrysia Spychalska. Trenuję w Energetyku by rozwijać swoje pasje siatkarskie. Moim celem trenowania jest umieć więcej, więcej i więcej. Najbardziej na treningach lubię grać zespołowo.

Hanna Życka

Cześć. Jestem Hania Życka. Energetyk to klub z historią i tu mam szansę rozwinąć swoje umiejętność siatkarskie. Jak to mówi moja Mama - jeśli trenować to z najlepszymi. :) W treningach lubię wszystko. Moim celem jest grać w Kadrze Polski. :)

Laura Połomka

Cześć jestem Laura. Trenuje w Energetyku ponieważ namówił mnie do tego tata. Gra w siatkówkę okazała się bardzo fajna i bardzo to lubię. Celem mojego trenowania jest nauczyć się jak najwięcej i czerpać z tego przyjemność. Na treningach najbardziej lubię odbijanie piłki sposobem górnym oraz ćwiczenia pod drabinkami. Na meczach oczywiście najbardziej lubię wygrywać. Bardzo lubię wszystkie dziewczyny z mojego zespołu.

Lidka Jurkowska

Trenuję w Energetyku, ponieważ kocham sport i myślę, że to naprawdę dobry klub. W przyszłości chciałabym trenować dalej i stawać się coraz lepsza. Na treningach najbardziej lubię grać w berka - siatkówkę :-). 

Małgosia Herda

Trenuję w Energetyku siatkówkę bo chce mieć dobrą kondycjeCelem mojego trenowania mieć doskonałe umiejętności gry w siatkówkęNa treningu lubię mecze w składzie 2 na 2.

Natalia Wleklik

W Energetyku mogę się dużo nauczyć. Na pierwszy trening przyprowadziła mnie mama i bardzo mi się spodobało.Moim celem trenowania jest bycie dobrym w tym co robię, czyli w siatkówce.Najbardziej lubię rywalizację i wygrywanie. Lubię gdy dobrze wykonam jakąś akcję.

Ola Silska

Jestem Ola. Trenowałam tenis ziemny, sporty walki, pływanie, grę na gitarze, lecz żadna z tych dyscyplin nie dawała mi tyle radości i motywacji do działania, co trenowanie siatkówki w klubie Energetyk. Sam klub jak i Pan trener nie mają sobie równych. Trenuje, ponieważ siatkówka jest świetnym odreagowaniem życia codziennego. Moja Mama i Babcia kochają ta dyscyplinę sportu, są wiernymi kibickami. Chciałabym, aby zobaczyły mnie na ekranie telewizji na treningach najbardziej lubię ciekawe rozgrzewki i grę zespołową. Kocham  grac i oczywiście wygrywać.

Olga Szaradowska

Trenuje w Energetyku, ponieważ :
lubię ruch, i gry zespołowe. Dzięki treningom nauczyłam się grać w siatkówkę i poznalam fajne koleżanki oraz trenerów.
Moj cel:
nauczyć się bardzo dobrze grać w siatkówkę, chciałabym być jak Katarzyna Skowrońska-Dolata oraz uczestniczyć w turniejach i obozach.
Najbardziej na treningach lubię:
rozgrzewki przy muzyce i grę w siatkówkę.

Pola Hoffmann

Trenuje w klubie Energetyk ponieważ zachęciła mnie do tego moja wspaniała nauczycielka W-Fu i trenerka siatkówki pani Malwina Kucner .
Moim celem trenowania jest udział w meczach, gra w lidze, sprawdzanie się na boisku a w przyszłości może nawet medale .
Na treningach lubię to, że doskonalę i zdobywam nowe umiejętności, a rzeczy, które niedawno sprawiały mi trudność wychodzą mi z łatwością. Oczywiście najbardziej lubię kiedy mój super trener pochwali moją grę. 

Zosia Szary

Z siatkówką zetknęłam się po raz pierwszy na ubiegłorocznych półkoloniach sportowych. Spodobała mi się na tyle, że rodzice postanowili zapisać mnie do najlepszego klubu na świecie:-).

Trenuję wytrwale, choć nie zawsze bywa różowo :-)  Mamy świetnego trenera, który potrafi zmotywować do pracy. Moim celem na teraz, jest ciągłe doskonalenie i pokonywanie własnych słabości. Na treningach podobają mi się wszystkie ćwiczenia a najbardziej odbicia dołem :-) Chciałabym w przyszłości być bardzo dobrą siatkarką.

Wiktoria Wielgosz

Witam. Jestem Wiktoria Wielgosz. W Energetyku trenuję, bo uwielbiam piłkę siatkową, grę zespołową i rywalizację. Trenuję żeby robić to, co lubię stawać się coraz lepszą siatkarką i dobrze reprezentować Klub. Na treningach rozwijam swoje umiejętności i szkolę technikę jednak najbardziej lubię sprawdzać się w grze zespołowej.

Trener Michał Omieczyński

Cześć mam na imię Michał z siatkówką klubową jestem związany już 10 lat. Celem naszych treningów jest przede wszystkim dobra zabawa i poprawa sprawności fizycznej. Treningi mają za zadanie wyposażyć zawodniczki w taki zasób umiejętności by gra sprawiała im radość i była sposobem na życie.

Zapraszam wszystkich chętnych do uprawianie tej wspaniałej dyscypliny sportowej, czekamy na was w ENERGETYKU.

 

reklama

Sponsor tytularny
Sponsorzy
Partnerzy
Media

ENEA ENERGETYK POZNAŃ

Adres: 60-780 Poznań ul. Grunwaldzka 1

biuro@energetykpoznan.pl
klub@energetykpoznan.pl

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA
Trenerka Karolina Komarnicka - 605 054 405

SIATKÓWKA MŁODZIEŻSIATKÓWKA MŁODZIEŻ
Trener Juniorki (roczniki 2005-2004) Juniorki Młodsze (2007-2006) Michał Dudek - 533 460 006
Trener Młodziczki 1 (rocznik 2008) - Mikołaj Adamowicz - 786 817 120 
Trenerka Młodziczka 2 (rocznik 2009) Malwina Kucner - 725 089 113
Trenerka Minisiatkówka dziewczynki, NABÓR (rocznik 2012 i młodsze Malwina Kucner - 725 089 113
Trener Minisiatkówki chłopcy - Jakub Wądołowski - 534 924 906
Trener Juniorzy - Dominik Hajduk - 605 586 931
Trener Juniorzy Młodsi i Młodzicy - Szymon Kurowski - 660 546 008

SIATKÓWKA 1 LIGA KOBIET
Kierownik zespołu I ligi - Iwona Zuzel - 508 333 804

SIATKÓWKA 2 LIGA MĘŻCZYZN
Trener Dominik Hajduk - 605 586 931

 

PŁATNOŚCI

Numery kont bankowych:
Konto Główne: 71 1140 2004 0000 3502 8251 9973
Konto Składki Siatkówka: 57 1140 2004 0000 3102 8263 6239
Gimnastyka Artystyczna: 08 1440 1387 0000 0000 0962 1528

KRS  0000077819

Skontaktuj się z nami
  • Copyright © 2023 Klub Sportowy Energetyk Poznań
  • Created by H7