AKTUALNOŚCI

01.05.2020 Siatkówka

Trenuję w Energetyku.....Mini 2007

Trenuję w Energetyku...... to cykl, w którym przedstawimy poszczególne grupy siatkarskie naszego klubu. W artykułach siatkarki i siatkarze naszego klubu opowiedzą nam dlaczego trenują właśnie w Energetyku.

Dzisiaj przedstawiamy grupę Mini 2007 trenerki Malwiny Kucner.

Maja Dryjańska:

Hej, jestem Maja. Siatkówka w moim domu od zawsze była bardzo ważna. Pasją do tego sportu zaraził mnie tata, wraz z bratem. Tata od moich najmłodszych lat odbijał ze mną piłkę:) Wybrałam Energetyk, ponieważ gra w nim mój brat, a ja często przebywając na jego treningach zauroczyłam się dobrą atmosferą i profesjonalnym podejściem do treningów. 

Julia Rajewska:

Trenuję siatkówkę dlatego, że treningi sprawiają mi radość i dzięki nim mogę zapomnieć o codziennych problemach. Atmosfera na treningach jest świetna, a w Energetyku poznałam wielu nowych przyjaciół. Od zawsze chciałam trenować siatkówkę i tak właśnie tu trafiłam.

Amelia Fudała:

Trenuje siatkówkę, ponieważ sprawia mi ona przyjemność i radość. Siatkówkę lubię za to, że nauczyła mnie współpracy w grupie -jest ona bardzo ważna podczas gry. W klubie znalazłam się dzięki temu, że na lekcjach w-fu polubiłam ten sport. Bardzo  mi się spodobał dlatego moi rodzice zachęcali i kibicowali mi w jego rozwoju. 

Magad Binert:

Trenuję siatkówkę, ponieważ bardzo ją lubię. Jest to mój ulubiony sport. Ważna jest w nim praca zespołowa. Do klubu dołączyłam 1,5 roku temu. Zauważyłam trenującą siatkówkę grupę Energetyk i bardzo mi się to spodobało. Moja mama wzięła od trenera numer, a on pokierował ją do mojej teraźniejszej trenerki Malwiny. Tak znalazłam się w klubie.

Amelia Zydorowicz:

Zaczęłam trenować siatkówkę, ponieważ próbowałam wielu sportów, ale żaden szczególnie mnie nie pasjonował. Trenuję siatkówkę, dlatego że bardzo mnie ona odstresowuje. Poznałam  też wiele nowych osób i oczywiście sport to zdrowie :) Lubię siatkówkę za to, że liczy się tam głównie współpraca. Po prostu ten sport daje mi wielką satysfakcje.

Maja Paluch ;

Siatkówka to moja pasja. Uwielbiam ten sport i wspólne treningi z moimi przyjaciółkami. Trenerka nieźle daje popalić, ale wiem, że dzięki temu w przyszłości dużo osiągniemy.;) 

Dominika:

Trenuję, ponieważ uwielbiam siatkówkę oraz wysiłek, który towarzyszy grze. Klub znalazłam, kiedy chciałam zapisać się na siatkówkę. Lubię siatkówkę za jej dynamiczność oraz za towarzyszącą grze pracę zespołową.

Marta Stodolna:

Trenuję siatkówkę, ponieważ kocham sport. Lubię się czasem zmęczyć, przekraczać swoje bariery i uczyć się nowych umiejętności. Podoba mi się atmosfera w klubie, bo jest tam dużo fajnych i zabawnych ludzi.

Nadia Frankowska:

Trenuję siatkówkę, ponieważ jest to sport pełny emocji, wrażeń i chwil, które można zapamiętać na całe życie. Do klubu trafiłam dzięki moim koleżankom, które w nim trenowały.

Milena Panowicz:

Mam na imię Milena, trenuję siatkówkę od 2 i pół roku. Kiedyś nie lubiłam sportu, no w zasadzie byłam leniuchem. Moja mama trenuje siatkówkę już bardzo długo i to ona zaprowadziła mnie do Energetyka na mój pierwszy trening. Później byłam już na maksa wkręcona w sport i ten stan trwa do dziś. Siatkówka daje mi radość i satysfakcję. Dzięki grze w Energetyku zawarłam dużo nowych znajomości.

Zofia Góralczyk:

Trenuje, ponieważ piłka siatkowa zawsze była dla mnie wyjątkowa gra zespołowa. Cieszę się, że mam możliwość brania udziału w treningach, dzięki temu dbam o swoja tężyznę fizyczna. Na treningi trafiłam dzięki nauczycielce wychowania fizycznego.

Aleksandra Hoffman:

Trenuję, ponieważ siatkówka jest moją pasją.Lubię siatkówkę dlatego, że jest świetna atmosfera na treningach. Od zawsze siatkówka była moim ulubionym sportem i dlatego we wrześniu postanowiłam poszukać klubu, w którym mogłabym trenować. 

Amelia Nogaj :

Trenuje siatkówkę ponieważ jest to mój ulubiony sport Uwielbiam przebijać piłkę przez siatkę oraz poruszać się na boisku W klubie jest ponieważ chce osiągać sukcesy i rozwijać się sportowo :))

Kinga Maćkowiak

Siatkówkę polubiłam już w szkole, ale to w klubie Enea Energetyk poczułam smak sportowej rywalizacji i prawdziwego treningu. Siatkówka daje mi przyjemność i satysfakcję!

Zofia Bąkowska:

Gdy byłam mała cała rodzina powtarzała, że nadaję się na siatkarkę lub koszykarkę. W 4 klasie chodziłam chwilę na inne treningi, ale mi się nie podobały, więc trochę porzuciłam to marzenie i chciałam zostać koszykarką. Wtedy trenerka Malwina przyszła do mojej szkoły i zrobiła lekcję siatkówki. Teraz już trenuję prawie 2,5 roku i nie zamierzam przestać. Kocham ten sport za to, że jest bardzo urozmaicony i potrzeba zgrania do gry

Trenerka Malwina Kucner:

W klubie pracuję już 5 rok i mam nadzieję, ze ładnych parę lat jeszcze przede mną  ;) Grupę dziewczynek mini 2007 prowadzę od początku ich przygodny z minisiatkówką. Ciesze się, ze dziewczyny ciężko pracują na treningach i efekty pracy są widoczne. Stawiamy na rozwój zawodnika dlatego pomimo młodego wieku niektóre z dziewczyn reprezentowały Klub w rozgrywkach ligowych Młodziczek. Ciężka praca wykonana na treningach na pewno zaowocuje w przyszłości ;) Tęsknie za wspólnymi treningami i mam nadzieję, ze niedługo ponownie spotkamy się na hali.

 

 

reklama

Sponsor tytularny
Sponsorzy
Partnerzy
Media

ENEA ENERGETYK POZNAŃ

Adres: 60-780 Poznań ul. Grunwaldzka 1

biuro@energetykpoznan.pl
klub@energetykpoznan.pl

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA
Trenerka Karolina Komarnicka - 605 054 405

SIATKÓWKA MŁODZIEŻSIATKÓWKA MŁODZIEŻ
Trener Juniorki (roczniki 2005-2004) Juniorki Młodsze (2007-2006) Michał Dudek - 533 460 006
Trener Młodziczki 1 (rocznik 2008) - Mikołaj Adamowicz - 786 817 120 
Trenerka Młodziczka 2 (rocznik 2009) Malwina Kucner - 725 089 113
Trenerka Minisiatkówka dziewczynki, NABÓR (rocznik 2012 i młodsze Malwina Kucner - 725 089 113
Trener Minisiatkówki chłopcy - Jakub Wądołowski - 534 924 906
Trener Juniorzy - Dominik Hajduk - 605 586 931
Trener Juniorzy Młodsi i Młodzicy - Szymon Kurowski - 660 546 008

SIATKÓWKA 1 LIGA KOBIET
Kierownik zespołu I ligi - Iwona Zuzel - 508 333 804

SIATKÓWKA 2 LIGA MĘŻCZYZN
Trener Dominik Hajduk - 605 586 931

KONTAKT i NABÓR LEKKA ATLETYKA 
Trener Jan Grenda - 501 020 454
trenergrenda@o2.pl
 

PŁATNOŚCI

Numery kont bankowych:
Konto Główne: 71 1140 2004 0000 3502 8251 9973
Konto Składki Siatkówka: 57 1140 2004 0000 3102 8263 6239
Gimnastyka Artystyczna: 08 1440 1387 0000 0000 0962 1528

KRS  0000077819

Skontaktuj się z nami
  • Copyright © 2024 Klub Sportowy Energetyk Poznań
  • Created by H7