Zakłady Drobiarskie

"Koziegłowy"

LICEUM SIATKARSKIE ENERGETYKA ZAPRASZA

Co ? Gdzie ? Kiedy ? Wyniki

W miniony weekend odbyła się I edycja Pucharu Polski seniorek w Giżycku, w której nasza gimnastyczka Joanna Siekańska, debiutująca w kategorii seniorek uplasowała się w wieloboju na 9 miejscu.

Z poszczególnych przyborów najlepiej wystartowała w układzie z obręczą, zajmując miejsce 4, kolejno w układzie ze wstążką miejsce 6, a z maczugami 7. Równocześnie młodsze gimnastyczki rywalizowały w Ogólnopolskich Zawodach juniorek. Najwyżej sklasyfikowana została debiutująca w tej kategorii Sandra Borowiak uzyskując w wieloboju 15 lokatę ( w układzie z piłką miejsce 12), na miejscu 17 uplasowała sie Jana Jungmann (w układzie ze wstążką -12) Martyna Jaworska wielobój zakończyła na miejscu 20 ( w układzie z obręczą na 14), tuż za nią na miejscu 21 również debiutująca juniorka Sabina Mizera ( w układzie ze wstążką miejsce 10). Były to pierwsze starty dziewczyn według obowiązujących od stycznia nowych przepisów. Podczas tego wydarzenia mieliśmy także okazję obejrzeć pokazy Reprezentacji Polski seniorek w układach zbiorowych z naszą zawodniczką Patrycją Niewiedział w składzie, (układy z obręczami oraz z piłkami i skakankami )