"Koziegłowy"

LICEUM SIATKARSKIE ENERGETYKA ZAPRASZA

Co ? Gdzie ? Kiedy ? Wyniki

Siatkówka I liga

b_410_0_16777215_00_images_artykuly_FOTO-NR-6.jpegW czwartej kolejce rozgrywek II ligi siatkówki kobiet Energetyk w hali przy ulicy Bukowskiej podejmował zespół APS Rumia. Mecz był jednostronnym widowiskiem, w którym poznanianki praktycznie rozbiły przeciwniczki wygrywając pewnie 3:0.

W pierwszych dwóch setach miejscowe seriami zdobywały punkty i nie pozwalały rywalkom wejść do gry. Liczne zmiany, których dokonywał trener Tomasz Kordowski nie zmieniły sytuacji na boisku gdzie domunowały siatkarki Energetyka. W trzecim secie gospodynie rozluźnione pozwoliły przeciwniczkom na nieco więcej. Młody zespół Rumii próbował nawiązać wyrównaną grę ale w końcówce znowu dominował Energetyk zwyciężając do 19. Za tydzień kolejne spotkanie w naszej hali. Podejmować będziemy drużynę Orła Malbork bezpośredniego sąsiada z tabeli. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy !!!