!!! ZAPRASZAMY !!!

 

   

 

        

 

 

 

 

 

 

Facebook

Postaw na sport !

Akademia

 

Reklama

 

Siatkarki Enea Energetyka Poznań

wspiera Firma

Zakłady Drobiarskie

"Koziegłowy"

 

 

LICEUM SIATKARSKIE ENERGETYKA ZAPRASZA

 

Co ? Gdzie ? Kiedy ? Wyniki

 

 

 

Siatkówka I liga

Siatkarki Energetyka dzielnie walczyły w rozgrywkach 2 ligi sezonu 2016-2017. Bardzo młody zespół wspierały doświadczone zawodniczki, które tak naprawdę ten sezon przeznaczyły na wejście w treningi i przygotowanie do rozgrywek w przyszłym roku. Drugie miejsce w swojej grupie i wyrównana walka w półfinale pokazały że nasza ciężka praca nie poszła na marne. 

b_410_0_16777215_00_images_energOPOLE.jpeg

 

Młode siatkarki zbierały doświadczenie w ligowych rozgrywkach i przenosiły je na młodzieżowe parkiety gdzie pewnie zwyciężyły w swojej kategorii w Mistrzostwach Województwa i Ćwierćfinałach Mistrzostw Polski. Znowu kameralna hala przy Bukowskiej wypełniała się po brzegi wspaniałymi kibicami, którzy spragnieni siatkówki na ogólnopolskim poziomie gorąco wspierali swoją drużynę.
Jeszcze nie skończyliśmy sezonu 2016-2017 a już myślimy o nowym. W Energetyku odbyły się już dwa treningi otwarte. Chęć gry w naszym zespole wyraziły siatkarki dużego formatu co jest dla nas szczególnie miłe. Już teraz budujemy zespół, który z pewnością w przyszłym sezonie powalczy o awans do 1 ligi. Byłby to wspaniały prezent na 60 - lecie klubu, które przypada w przyszłym roku. Dziękujemy trenerom i zawodniczkom którzy dali nam tak wiele pozytywnych emocji i radości.
KS Energetyk Poznań wystąpił w składzie:
Agata Sklepik (k), Katarzyna Balicka (l), Gracja Wierciszewska, Gabriela Puławska (l),Monika Gajtkowska, Julia Rakowska, Aleksandra Pompała, Katarzyna Bagrowska, Zuzanna Melewska, Joanna Pospiech, Aleksandra Cichowlas, Beata Pawlicka, Malwina Konkolewska, Natalia Budnik, Katarzyna Pawłowska, Marianna Podobińska, Aleksandra Skwarczyńska, Jagoda Krystkowiak 
Trenerzy: Marcin Patyk, Dariusz Ciszak.

Sponsorzy

                                                                                                                                                                                                                                                

 

    

 

                                                                              

 

 

              

 

Partnerzy

 

        

Media

                  

2017 Energetyk Poznań

Kreatywny Biz