!!! ZAPRASZAMY !!!

 

   

 

        

 

 

 

 

 

 

Facebook

Postaw na sport !

Akademia

 

Reklama

 

Siatkarki Enea Energetyka Poznań

wspiera Firma

Zakłady Drobiarskie

"Koziegłowy"

 

 

LICEUM SIATKARSKIE ENERGETYKA ZAPRASZA

 

Co ? Gdzie ? Kiedy ? Wyniki

 

 

 

Siatkówka młodziczka

                                         

 

Trener: Marcin Orlik tel. 535 306 192

mail: marcinorlik29@gmail.com

 

 

 

 

 

 

Jeszcze nie tym razem.b_410_0_16777215_00_images_artykuly_modziczkabielsko.jpeg

Siatkarki Energetyka z powodzeniem zagrały w "Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Prezesa BKS Stal Bielsko Biała". W swoich pierwszych pojedynkach pokonały BKS Stal Bielsko Biała 2:1 i MKS Chrzanów również 2:1. O pierwsze miejsce w grupie podopieczne trenera Dariusza Ciszaka zagrały zwycięsko z UKS Setbol Oświęcim. Udział w turnieju był okazją do wizyty w SMS Szczyrk gdzie uczy się i trenuje wychowanka naszego klubu Alicja Szafrańska. Nasza drużyna zrobiła Alicji miłą niespodziankę.
W finale turnieju przegrywamy z brązowym medalistą MP młodziczek MOS WOLA Warszawa 2:1 21:25, 25:20, 8:15 i zajmujemy znakomite 2 miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Młodziczek w Bielsku Białej. 
Klasyfikacja końcowa.
1 Warszawa 
2 Poznań
3 Kłodzko 
4 Bielsko
5 Tychy
6 Oświęcim 
7 Andrychow
8 Chrzanów

Sponsorzy

                                                                                                                                                                                                                                                

 

    

 

                                                                              

 

 

              

 

Partnerzy

 

        

Media

                  

2017 Energetyk Poznań

Kreatywny Biz