!!! ZAPRASZAMY !!!

 

   

 

        

 

 

 

 

 

 

Facebook

Postaw na sport !

Akademia

 

Reklama

 

Siatkarki Enea Energetyka Poznań

wspiera Firma

Zakłady Drobiarskie

"Koziegłowy"

 

 

LICEUM SIATKARSKIE ENERGETYKA ZAPRASZA

 

Co ? Gdzie ? Kiedy ? Wyniki

 

 

 

Siatkówka młodzik

 

MŁODZIK

 

Trener - Szymon Kurowski tel. 660 546 008

mail: KURowskiszym@gmail.com

 

W dniu dzisiejszym Energetyk był gospodarzem turnieju młodzików Mistrzostw Wielkopolski o miejsca 13-15. Młodzicy Energetyka wygrali swoje oba spotkania 2:1.

b_410_0_16777215_00_images_artykuly_mlodzik2016a.jpeg

 

W pierwszym meczu podejmowaliśmy gości z Kalisza. Pierwszego seta wygrywamy do 20, prowadząc grę przez całego seta. W drugim secie przesypiamy początek i musimy gonić wynik. Doprowadzamy do piłki meczowej dla naszego zespołu i w tym momencie stajemy w miejscu i przegrywamy seta do 24. W tie- breaku znowu wracamy do dobrej gry i wygrywamy seta do 10 i cały mecz 2:1. W drugim meczu turnieju spotykają się zespoły naszych gości i w tym meczu pada wynik 2:0 dla zespołu z Rataj. Trzeci mecz był meczem derbowym i przysporzył wielu emocji licznie zgromadzonym na trybunach kibicom obu drużyn. Pierwszy set to festiwal błędów chłopców z Energetyka, którego przegrywamy szybko do 11. Mocno zmotywowani do walki wychodzimy w drugim secie i pada on naszym łupem do 21 i gramy tie-break. Tie-break to już kontrola wyniku przez naszych zawodników praktycznie od początku seta.Nie oddajemy zwycięstwa już do końca wygrywając do 8 i cały mecz 2:1. Chłopakom serdecznie gratulujemy zwycięstw. Pokazali dzisiaj wielkie zaangażowanie. Kibicom na trybunach serdecznie dziękujemy za doping. Wraz z kibicami przyjezdnych drużyn stworzyli wspaniałą atmosferę w hali przy ulicy Bukowskiej. 
Rundę zmagań o miejsca 13-15 kończymy na drugim miejscu w tabeli, pomimo równej ilości punktów z zespołem z Rataj. Przegrywamy gorszym stosunkiem setów. Teraz czekamy na wyniki w pozostałych grupach, które zadecydują z kim spotkamy się w walce w barażach o półfinały rozgrywek młodzików.

Sponsorzy

                                                                                                                                                                                                                                                

 

    

 

                                                                              

 

 

              

 

Partnerzy

 

        

Media

                  

2017 Energetyk Poznań

Kreatywny Biz