AKADEMIA SPORTU

Projekt ten to kontynuacja projektu Energetycznej Akademii Siatkówki z okresu 2010 roku. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w godzinach popołudniowych i mają charakter nauki siatkarskiego abecadła połączonego z treningiem ogólnorozwojowym. „Enea Liga Mini Piłki Siatkowej” to wydarzenie rekreacyjno-sportowe dla najmłodszych, którego celem jest promocja siatkówki wśród dzieci i młodzieży szkolnej. W odpowiedzi na stale rosnące wymagania oraz potrzeby społeczeństwa planowana impreza to optymalne połączenie: rywalizacji sportowej i wspaniałej zabawy oraz najwyższego poziomu organizacji.

Projekt realizowany jest w 30 szkołach podstawowych regionu Poznania i okolicznych gmin

Zajęcia prowadzone są raz w tygodniu przez nauczycieli – trenerów poszczególnych szkół. Tematyką zajęć jest nauka  treningu siatkarskiego ABC, nauka umiejętności rywalizacji fair-play, współdziałania w grupie, zdrowego i higienicznego trybu życia uczniów klas IV-VI.  Uczestnicy otrzymują od organizatora reprezentacyjne stroje sportowe, w których uczestniczą w zajęciach i turniejach sportowych.

Podsumowaniem projektu są  turnieje siatkarskich "dwójek", "trójek" i "czwórek". W sumie 8 turniejów głownych na przełomie roku szkolnego i finałowy  turniej"Enea Mini Cup", który stanowi podsumowanie całego sezonu. Zwyciężcy poszczególnych kategorii udają się na siatkarskie Campy, na których mają okazję uczestniczyć w treningach z wybitnymi postaciami polskiej siatkówki.

 

DOŁĄCZ DO NAS!

Zapraszamy do współpracy Szkoły Podstawowe z Poznania i okolicznych gmin. Oferujemy merytoryczną pomoc trenerów siatkówki na najwyższym poziomie, stroje dla uczestników zajęć, gratyfikację dla prowadzących.


Tel. 535 306 192    akademiasportu@onet.pl

reklama

Sponsor tytularny
Sponsorzy
Partnerzy
Media

KS ENERGETYK POZNAŃ

Adres: 60-780 Poznań ul. Grunwaldzka 1
Tel.: 61 865 84 71
biuro@energetykpoznan.pl
klub@energetykpoznan.pl

Skontaktuj się z nami
  • Copyright © 2021 Klub Sportowy Energetyk Poznań
  • Created by H7