AKTUALNOŚCI

15.12.2022 Gimnastyka artystyczna

Wyniki zawodów sekcji gimnastyki artystycznej w roku 2022

Wyniki zawodów sekcji GIMNASTYKI ARTYSTYCZNEJ w roku 2022

5-6.03.2022 Ogólnopolski Turniej o Puchar Burmistrza Siechnic

W poszczególnych układach kategorii C-light zajęły następujące lokaty:
Układ taneczny
Alicja Stępniewska (2011) 1 miejsce
Anastsiia Lemeshko (2010) 1 miejsce
Hania Rosik (2009) 5 miejsce
Układ z piłką
Wiktoria Sierota (2007) 1 miejsce
Agnieszka Stebner (2006) 2 miejsce
Układ z obręczą
Matylda Paszek (2006) 1 miejsce
19-20.03.2022 Turniej Młodości Gdynia
Kl. II (2010-2011)
Maria Majkowska 39 miejsce
Martyna Jarczyńska 53 miejsce

25-27.03.2022 I edycja Pucharu Polski Juniorek i Seniorek – Trzebnica
Kategoria SENIOR
Anna Bączkiewicz
Wielobój - 1 miejsce
Obręcz - 1 miejsce
Maczugi - 3 miejsce
Anastasiia Mykolenko
Wielobój - 9 miejsce
Obręcz - 12 miejsce
Maczugi - 8 miejsce

26-27.03.2022 Releve Cup Szamotuły
Grupa rekreacyjna:
Nadia Fiszer 2008 - 3 miejsce
Sofiia Damchuk 2011 - 3 miejsce
Julia Nadolna 2012 - 1 miejsce
Natasza Brzezińska 2014 - 3 miejsce
Uliana Shevchenko 2015 - 2 miejsce
Ania Konopczyńska 2014 - 2 miejsce
Nina Maruszczak 2015 - 3 miejsce
Ewa Halina Pawlaczyk 2015 - 3 miejsce
Grupa naborowa:
Pola Dzierżawczyk 2015 - wyróżnienie
Zofia Jaszczak 2015 - wyróżnienie
Rita Tadyszak 2017 - wyróżnienie

Natasza Osińska 2017 - wyróżnienie
Grupa wyczynowa:
Lena Malugin 2015 - wyróżnienie
Sophii Popova 2014 - wyróżnienie
Niedziela, 27 marca 2022
Kategoria Pierwszy krok
Układ Taneczno-Akrobatyczny
Waleria Hałas - 3 miejsce
Kategoria D
Układ Taneczno-Akrobatyczny
Hania Rosik 2009 - 2 miejsce
Julia Kuś 2011 - 5 miejsce
Układ z obręczą
Karolina Odolanowska 2011 - 3 miejsce
Kategoria C-light
Układ z piłką
Agnieszka Stebner 2006 - 4 miejsce
Maja Zielińska 2007 - 1 miejsce
Wiktoria Sierota 2007 - 3 miejsce
Układ z obręczą
Matylda Paszek 2006 - 2 miejsce
Anastasiia Lemeshko 2010 - 6 miejsce
Alicja Stępniewska 2011 - 2 miejsce

9-10.04.2022 II edycja Pucharu Polski Juniorek i Seniorek – Wieliczka
Kategoria SENIOR
Anna Bączkiewicz
Wielobój - 2 miejsce
Piłka - 3 miejsce
Wstążka - 5 miejsce
Anastasiia Mykolenko
Wielobój - 9 miejsce
Piłka - 8 miejsce
Wstążka - 10 miejsce

22-24.04.2022 Mokotowska Wiosna – Warszawa
Klasyfikacja końcowa:
2013A
Lena Pietras - 1 miejsce
2014B
Hanna Mizgajska - 2 miejsce
Sofiia Popova - 3 miejsce
2015B
Lena Malugin - 5 miejsce
Dariia Parfeniuk - 6 miejsce

22-24.04.2022 Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Wieliczka

Maria Majkowska - 41 miejsce
Liwia Vogt - 61 miejsce
Martyna Jarczyńska - 66 miejsce
7-8.05.2022 Wrocław Cup 2022
Kategoria Senior A
Anastasiia Mykolenko
Obręcz - 5 miejsce
Wstążka - 8 miejsce
Piłka - 9 miejsce
Maczugi - 11 miejsce
Wielobój - 10 miejsce
Kategoria 2011 A
WIELOBÓJ
Maria Majkowska - 5 miejsce
Elizaveta Zabotska - 7 miejsce
Liwia Vogt - 9 miejsce
Maria Volenko - 10 miejsce
Nadia Roslova - 19 miejsce
OBRĘCZ
Elizaveta Zabotska - 2 miejsce
Liwia Vogt - 6 miejsce
Nadia Roslova - 11 miejsce
PIŁKA
Maria Majkowska - 5 miejsce
Elizaveta Zabotska - 7 miejsce
Maria Volenko - 8 miejsce
Nadia Roslova - 9 miejsce
MACZUGI
Maria Volenko - 4 miejsce
Liwia Vogt - 8 miejsce
WSTĄŻKA
Maria Majkowska - 1 miejsce
Kategoria 2012 A
Kira Kyshlian
Maczugi - 1 miejsce
Uklad taneczny - 8 miejsce
Wielobój - 13 miejsce
Kategoria 2013 A
Lena Pietras
Uklad taneczny - 1 miejsce
Obręcz - 2 miejsce
Wielobój - 2 miejsce

20-22.05.2022 Baltic Junior Cup – Gdynia
Kategoria 2011
Maria Majkowska
Układ ze wstazką - 1 miejsce

Układ z maczugami - 6 miejsce
Wielobój - 7 miejsce
Martyna Jarczyńska
Układ z obręczą- 3 miejsce
Układ z maczugami - 8 miejsce
Wielobój - 10 miejsce
Kategoria 2013
Lena Pietras
Układ taneczny - 1 miejsce
Wielobój- 3 miejsce
Układ z obręczą - 4 miejsce

28 – 29.05.2022 Sosnowiec Spring Cup
Kategoria Senior A
Anna Bączkiewicz
Anastasiia Mykolenko
Kategoria Junior A
Veronica Miroshnichenko
Kategoria Junior B
Anna Patruchowa
Kategoria 2011 A
Martyna Jarczyńska
Liwia Vogt
Kategoria 2011 B
Elizaveta Zabotska
Nadia Roslova
Maria Volenko
Kategoria 2013 A
Lena Pietras
Kategoria 2014 B
Sofiia Popova
Hanna Mizgajska
Kategoria 2015 B
Lena Malugin

29.05.2022 Finezja Cup Łódź
Veronika Kindratska
Alicja Stępniewska
Julia Kuś
Wiktoria Sierota (5 miejsce)

4-5.06.2022 Puchar Prezesa PZG – Poznań
Lena Pietras
1 miejsce - Wielobój
1 miejsce - Układ taneczny
8 miejsce - Układ z obręczą

Gratulujemy również naszym najmłodszy zawodniczkom Sophi (64) i Hani (66) za
podjęcie wyzywania w wieloboju.

Ogólnopolskie zawody klasy mistrzowskiej
Anna Bączkiewicz
8 miejsce - Układ z piłką
8 miejsce - Układ ze wstążką
9 miejsce - Układ z obręczą
10 miejsce – Wielobój
14 miejsce - Układ z maczugami
Anastasiia Mykolenko
6 miejsce - Układ z maczugami
6 miejsce - Układ ze wstążką
8 miejsce - Wielobój
9 miejsce - Układ z piłką
11 miejsce - Układ z obręczą
14-20.08.2022 Obóz letni Szamotuły

W dniach 14-20.08.2022 w Szamotułach odbyło się zgrupowanie letnie podczas
którego cała sekcja wyczynowa K.S. Energetyk Poznań przygotowywała się do nadchodzącego sezonu startowego.

Projekt współfinansowany ze środków Miasta Poznań.

10-11.09.2022 Wieliczka Cup
Kategoria SENIOR B
Nikol Pechen
Wielobój - 9 miejsce
Kategoria 2007 A
Veronika Myroshnychenko
Układ z obręczą - 3 miejsce
Wielobój - 9 miejsce
Kategoria 2009 A
Anna Patuchowa
Wielobój - 14 miejsce
Kategoria 2011 A
Maria Majkowska
Wielobój - 3 miejsce
Układ z piłką - 3 miejsce
Układ ze wstążką - 4 miejsce
Liza Zabotska
Wielobój - 5 miejsce
Układ z obręczą - 2 miejsce
Układ ze wstążką - 6 miejsce
Mariia Vilenko
Wielobój - 7 miejsce
Układ z maczugami - 3 miejsce
Układ ze wstążką - 3 miejsce

Kategoria 2013 A
Lena Pietras
Układ z obręczą - 3 miejsce
Wielobój- 10 miejsce
Kategoria 2014 B
Hanna Mizgajska
Układ taneczny - 5 miejsce
Sophia Popova
Układ taneczny - 8 miejsce
Kategoria 2015 B
Lena Malugin
Układ taneczny - 7 miejsce
Kategoria 2016 A
Sara Komarnicka
Układ taneczny - 3 miejsce

17-18.09.2022 Mały Koziołek Szamotuły
Kategoria 2013
Lena Pietras
Układ z obręczą - 4 miejsce
Wielobój- 14 miejsce
Układ z piłką- 18 miejsce
Kategoria 2014 -2015
Hanna Mizgajska
Układ taneczny - 2 miejsce
Wielobój- 3 miejsce
Układ z obręczą - 4 miejsce
Sophia Popova
Układ taneczny - 5 miejsce
Wielobój- 7 miejsce
Układ z obręczą - 8 miejsce
Lena Malugin
Układ taneczny - 7 miejsce
Wielobój- 10 miejsce
Układ z obręczą – 11

17-18.09.2022 Ogólnopolskie zawody klasy II – Szamotuły
Maria Majkowska
Wielobój - 26 miejsce
W układzie ze wstążką zajmując 18 miejsce
Liwia Vogt
Wielobój - 41 miejsce
W układzie z obręczą zajmując 33 miejsce

24-25.09.2022 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Opatówek
Układ taneczny
Lena Pietras - 1 miejsce
Hanna Mizgajska - 4 miejsce
Układ z obręczą
Lena Pietras - 2 miejsce

24-25.09.2022 Golden Cup - Opatówek
Kat. SENIOR A
Anna Bączkiewicz – 3 miejsce
Kat. SENIOR B
Nikol Pechen – 4 miejsce
Kat. JUNIOR B
Veronika Myroshnychenko – 1 miejsce
Anna Petukhova – 3 miejsce
Kat. 2011 A
Maria Majkowska – 2 miejsce
Liwia Vogt – 3 miejsce
Mariia Volenko – 6 miejsce
Anastasiia Dotsenko– 7 miejsce
Kat. 2011 B
Nadia Roslova – 5 miejsce
Kat. 2016 A
Sara Komarnicka – 1 miejsce

1-2.10.2022 III Edycja Pucharu Polski Juniorek i Seniorek - Warszawa
Wielobój - 8 miejsce
Układ z piłką – 6 miejsce
Układ ze wstążką – 6 miejsce
Układ z obręczą – 8 miejsce

5-6.11.2022 Międzynarodowy Turniej Poznańskie Koziołki – Szamotuły
2017
Rita Tadyszak 1 miejsce
2016
Sara Komarnicka 1 miejsce
2015
Lena Malugin 4 miejsce
2013
Lena Pietras 1 miejsce wielobój, 2 miejsce układ z obręczą, 3 miejsce układ taneczny
11-13.11.2022 Ogólnopolski Turniej Enea Cup – Poznań
2017
Rita Tadyszak 2 miejsce
Natasza Osińska 3 miejsce
2016
Sara Komarnicka 2 miejsce
2015
Lena Malugin 1 miejsce

Diana Mokra 2 miejsce
2014
Hanna Mizgajska 2 miejsce
2011
Liwia Vogt 1 miejsce
Nadia Roslova 2 miejsce
Anastasiia Dotsenko 10 miejsce

11 – 13.11 2022 Mistrzostwa Polski Seniorek – Poznań
W dniach 11 – 13.11.2022 odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek w gimnastyce artystycznej. Anna Bączkiewicz w wieloboju zajęła miejsce 10 i uzyskała
kwalifikację do finału z piłką, gdzie zajęła ósme miejsce.

26-27.11.2022 Boomerang Cup – Rumia
W dniach 26 – 27.12.2022 odbył się turniej BOOMERANG RUMIA CUP .
Podsumowanie
startów:
Kat. A Junior
Veronika Myroshnychenko – 4 miejsce
Anna Petukhova – 6 miejsce
Kat. A 2010/2011
Mariia Volenko – 14 miejsce
Maria Majkowska – 15 miejsce
Elizavieta Zabotska – 18 miejsce
Kat. B 2010/2011
Nadia Roslova – 8 miejsce
Anastasiia Dotsenko – 11 miejsce
Kat. C 2010/2011
Alicja Stępniewska - 3 miejsce
Zofia Umławska - 7 miejsce
Anastasiia Lemeshko - 8 miejsce
Kat. C 2012
Yeseniia Dmytrieva – 4 miejsce
Kat. C 2014
Sofija Popova - 1 miejsce
Kat. B – 2015
Lena Malugin - 2 miejsce
10.12.2022 Pokazy Świąteczne sekcji gimnastyki artystycznej Enea Energetyk
Poznań

W dniu 10.12.2023 odbyły się Świąteczne pokazy były wspaniałą okazją do spotkania w szerszym gronie i zaprezentowania przez młode gimnastyczki biorące udział w
programie. Pierwsze kroki w gimnastyce 2022 swoich umiejętności.

27-29.12.2022 Masterclass z Julietta Cantaluppi i Sofiia Rafaeli - Rumia
Ostatnie dni sezonu 2022 spędzamy nie gdzie indziej, jak na sali gimnastycznej

Zawodniczki Gimnastyka Artystyczna Enea Energetyk Poznań pod opieką Trenerek Karoliny Komarnickiej i Marty Werwińskiej trenują w ramach Masterclass z Sofiią Rafaeli i jej trenerką Juliet Cantaluppi

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW MIASTA POZNAŃ

PROEJTK WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO.

reklama

Sponsor tytularny
Sponsorzy
Partnerzy
Media

ENEA ENERGETYK POZNAŃ

Adres: 60-780 Poznań ul. Grunwaldzka 1

biuro@energetykpoznan.pl
klub@energetykpoznan.pl

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA
Trenerka Karolina Komarnicka - 605 054 405

SIATKÓWKA MŁODZIEŻSIATKÓWKA MŁODZIEŻ
Trener Juniorki (roczniki 2005-2004) Juniorki Młodsze (2007-2006) Michał Dudek - 533 460 006
Trener Młodziczki 1 (rocznik 2008) - Mikołaj Adamowicz - 786 817 120 
Trenerka Młodziczka 2 (rocznik 2009) Malwina Kucner - 725 089 113
Trenerka Minisiatkówka dziewczynki, NABÓR (rocznik 2012 i młodsze Malwina Kucner - 725 089 113
Trener Minisiatkówki chłopcy - Jakub Wądołowski - 534 924 906
Trener Juniorzy - Dominik Hajduk - 605 586 931
Trener Juniorzy Młodsi i Młodzicy - Szymon Kurowski - 660 546 008

SIATKÓWKA 1 LIGA KOBIET
Kierownik zespołu I ligi - Iwona Zuzel - 508 333 804

SIATKÓWKA 2 LIGA MĘŻCZYZN
Trener Dominik Hajduk - 605 586 931

KONTAKT i NABÓR LEKKA ATLETYKA 
Trener Jan Grenda - 501 020 454
trenergrenda@o2.pl
 

PŁATNOŚCI

Numery kont bankowych:
Konto Główne: 71 1140 2004 0000 3502 8251 9973
Konto Składki Siatkówka: 57 1140 2004 0000 3102 8263 6239
Gimnastyka Artystyczna: 08 1440 1387 0000 0000 0962 1528

KRS  0000077819

Skontaktuj się z nami
  • Copyright © 2024 Klub Sportowy Energetyk Poznań
  • Created by H7