AKTUALNOŚCI

31.01.2019 Siatkówka

#CzasRewanzu - Enea Energetyk podejmuje u siebie 7R Solną Wieliczkę!

Najbliższy weekend w Poznaniu to prawdziwa gratka dla wszystkich sympatyków siatkówki. Enea Energetyk Poznań podejmować będzie na własnym parkiecie drużyną 7R Solna Wieliczka w hitowym starciu na szczycie ligowych rozgrywek. - Mecz w Wieliczce stał na wysokim poziomie i mało nam zabrakło, żeby go wygrać, dlatego teraz chcemy się zrewanżować. Czeka nas zatem emocjonujące, pełne walki i determinacji spotkanie - zapewnia Klaudia Świstek, przyjmująca poznańskiej drużyny.

Emocje, które towarzyszyły nam podczas ostatniego starcia w Warszawie powoli opadają, a popularne #energetykgirls koncentrują się na kolejnym starciu i po dłuższej przerwie wracają na parkiet poznańskiej "Chwiałki". W sobotnim spotkaniu 23 kolejki 1 Ligi Siatkówki Kobiet Enea Energetyk Poznań zmierzy się z 7R Solna Wieliczka. Małopolską ekipę w tym sezonie charakteryzuje bardzo zbilansowana gra w ofensywie, bardzo przyzwoita defensywa oraz zagrywka, na którą poznanianki muszą zwrócić szczególną uwagę. Nie można też przy okazji nie wspomnieć o zbilansowanym składzie personalnym rywalek, dzięki czemu każda z siatkarek wnosi coś pozytywnego w szeregi swojej ekipy. W tabeli podopieczne trenera Ryszarda Litwina zajmują wysoką trzecią lokatę z dorobkiem 48 punktów, na który to rezultat składa się 16 wygranych i 6 porażek. Pierwsze spotkanie między drużynami w tym sezonie było prawdziwym siatkarskim widowiskiem! Po zaciętym, pięciosetowym boju na małopolskim parkiecie, lepsze okazały się gospodynie wygrywając nieznaczenie 3:2, dlatego podopieczne Marcina Patyka zrobię wszystko, żeby w sobotnim meczu się zrewanżować.

#CzasRewanzu!

- Przed nami bardzo ważny mecz. Od kilku dni skrupulatnie się do niego przygotowujemy i damy z siebie wszystko. Mecz w Wieliczce był na wysokim poziomie i mało nam zabrakło, żeby go wygrać, dlatego teraz chcemy się zrewanżować. Zespół z solnego miasta jest przede wszystkim bardzo dobrze poukładany i waleczny. Pierwsza szóstka gra kolejny sezon razem i to widać. Czeka nas zatem emocjonujące, pełne walki i determinacji spotkanie. Liczymy mocno na wsparcie naszych kibiców, ponieważ jak wiemy zespół z Wieliczki przyjedzie zapewne z licznym gronem swoich sympatyków, dlatego pokażmy wspólnie na co nas stać! - mówi Klaudia Świstek, energetyczna przyjmująca Enea Energetyk Poznań.

Przełomowe spotkanie na poznańskiej „Chwiałce”

Sobotni mecz w Poznaniu będzie wyjątkowy nie tylko z uwagi na poziom sportowej rywalizacji, ale również dzięki kilku zmianom organizacyjnym. - Od kilku kolejek mogliśmy zaobserwować zainteresowanie naszymi meczami, które znacznie przekraczało możliwości obiektu, na którym rozgrywamy swoje mecze. Postanowiliśmy wprowadzić rozwiązanie, które wstępnie planowaliśmy na fazę play-off, dlatego już dzisiaj na Hali B POSiR montujemy dodatkowe trybuny dla kibiców, natomiast od kilku dni funkcjonuje w hali nowe oświetlenie. Jeśli dodamy do tego fakt, że mecz z Wieliczką będzie pierwszym spotkaniem z pełnym udziałem naszego nowego Klubu Kibica, możemy być pewni, że emocje sobotniego spotkania długo pozostaną w naszej pamięci - mówi Robert Rakowski, Prezes poznańskiego klubu.

Enea Energetyk Poznań - 7R Solna Wieliczka
Sobota, 2 lutego, godz. 17:00 - 
Hala B POSiR, ul. Spychalskiego 34

Wydarzenie na FB - TUTAJ

reklama

Sponsor tytularny
Sponsorzy
Partnerzy
Media

KS ENERGETYK POZNAŃ

Adres: 60-780 Poznań ul. Grunwaldzka 1
Tel.: 61 865 84 71
biuro@energetykpoznan.pl
marketing@energetykpoznan.pl

Skontaktuj się z nami
  • Copyright © 2019 Klub Sportowy Energetyk Poznań
  • Created by H7