AKTUALNOŚCI

25.01.2019 Siatkówka

Siatkarki Enea Energetyk Poznań jadą na podbój stolicy!

Po dobrym meczu i bardzo efektownym zwycięstwie z WTS Włocławek (3:0) siatkarki Enea Energetyk Poznań, lidera 1 Ligi Siatkówki Kobiet, czeka spotkanie wyjazdowe. W 22 kolejce popularne #energetykgirls zagrają w stolicy z miejscową Wisłą Warszawa.

Wisła Warszawa obecnie w ligowym zestawieniu zajmuje dość odległe, jak na siebie, 7 miejsce (35 punktów). Legitymując się sportowym bilansem 12 wygranych i 7 porażek. W szeregach Wisły w ostatnim czasie doszło do kilku znaczących zmian personalnych. Stery trenerskie przyjęła Ewa Cabajewska, która nadal kompletuje finalny skład warszawskiej drużyny. Syreny z Bemowa w ostatnim czasie opuściły również dwie ważne postacie, czyli rozgrywająca Katarzyna Wawrzyniak oraz libero Angelika Bulbak. Mimo ostatnich zawirowań, gospodynie sobotniej potyczki zanotowały mini serię trzech wygranych z rzędu. W ostatni weekend warszawianki pokonały w Wieliczce niezwykle mocną w tym sezonie ekipę 7R Solną (3:2).

W każdym spotkaniu skupiamy się na swojej ciężkiej pracy

W Poznaniu po ostatniej ligowej wygranej wyczuwalna jest radość i optymizm, ale przede wszystkim pełna koncentracja, ponieważ przed podopiecznymi Marcina Patyka kilka trudnych spotkań. Pierwsze z nich to właśnie zapowiadany hit w hali na warszawskim Bemowie, a drugi tydzień później na popularnej Chwiałce z 7R Solną Wieliczka (02.02.2019, godz. 17:00).

- Cieszą nas oczywiście ostatnie zwycięstwa oraz pozycja w tabeli, ale do końcowego sukcesu droga jest jeszcze bardzo długa. Do każdego meczu przygotowujemy się tak samo ciężko i jesteśmy mocno skoncentrowane. Skupiamy się przede wszystkim na swojej grze i chcemy w każdym z pojedynków prezentować dobrą siatkówkę. Liczymy na wsparcie naszych kibiców (u siebie), a na wyjazdach za ich mocno oraz energetycznie trzymane kciuki - mówi popularna "Omi", atakująca Enea Energetyk Poznań.

Wisła Warszawa – Enea Energetyk Poznań
Sobota, 26 stycznia, godz. 18:00 -
OSiR Bemowo, ul. Obrońców Tobruku 40

ps. prawdopodobna transmisja z meczu na FB klubu Wisła Warszawa

Autor: Łukasz Klin, Enea Energetyk Poznań

reklama

Sponsor tytularny
Sponsorzy
Partnerzy
Media

KS ENERGETYK POZNAŃ

Adres: 60-780 Poznań ul. Grunwaldzka 1
Tel.: 61 865 84 71
biuro@energetykpoznan.pl
klub@energetykpoznan.pl

Skontaktuj się z nami
  • Copyright © 2021 Klub Sportowy Energetyk Poznań
  • Created by H7