AKTUALNOŚCI

10.05.2020 Siatkówka

Trenuję w Energetyku.....Młodzik 2005

Trenuję w Energetyku...... to cykl, w którym przedstawimy poszczególne grupy siatkarskie naszego klubu. W artykułach siatkarki i siatkarze naszego klubu opowiedzą nam dlaczego trenują właśnie w Energetyku.

Dzisiaj przedstawiamy Mistrza Wielkopolski 2020 Młodzika 2005 trenera Szymona Kurowskiego.

Patryk Michalski – kapitan zespołu

Nazywam się Patryk trenuje siatkówkę od 3 lat gram w siatkówkę można powiedzieć z przypadku, ponieważ zaprosił mnie na pierwszy trening trener Dominik. Moje marzenie pewnie jak wiesz kości osób to dostanie się do kadry Polski. Uważam, że sezon 2019/2020 dla naszej drużyny już jest sukcesem, awansowaliśmy do ćwierćfinałów mistrzostw Polski bez straty seta. Jeśli odwołają tegoroczne mistrzostwa i tak daliśmy z siebie wszystko i możemy być dumni z tego sezonu ale mam nadzieję, że dalsze etapy do mistrzostw Polski odbędą się i będziemy mogli pokazać na co nas stać na tle ogólnokrajowym.

Tomasz Żądło

W siatkówkę gram od 3 klasy podstawówki, ponieważ kolega zaproponował mi przyjście na SKS. Ten sport bardzo mnie fascynuje. Trenuje w Energetyku, ponieważ kiedyś trener Szymon Kurowski zaproponował mi przyjście na trening do klubu. Moim największym siatkarskim marzeniem jest dostać się do kadry Polski oraz zdobyć złoty medal na igrzyskach olimpijskich. Moim idolem jest Jenia Grebennikov, ponieważ potrafi niesamowicie gra w obronie, broni nawet niemożliwe piłki. Moją ulubioną drużyną seniorów jest Trefl Gdańsk

Szymon Adamiak

Moja przygoda z siatkówką rozpoczęła się 5 lat temu. Trenuje siatkówkę, ponieważ bardzo podoba mi się ta dyscyplina sportowa. Ćwiczę w Energetyku, bo w tym klubie mogę liczyć na wsparcie i na dobrą atmosferę w drużynie. Moim największym marzeniem siatkarskim jest występ w reprezentacji Polski.

Adam Zielewicz

Trenuję siatkówkę od 6 lat. Swoją przygodę z siatkówką zacząłem na turnieju Enea Cup w Arenie. Ćwiczę siatkówkę, ponieważ to moja ulubiona dyscyplina sportowa. Wybrałem Energetyk, bo jest to bardzo dobry klub. Moim marzeniem jest zostanie dobrym zawodnikiem.

Franciszek Adamiak

Siatkówkę trenuje od 5 lat. Ćwiczę siatkówkę, ponieważ od początku bardzo mi się spodobała ta dyscyplina sportowa. Wybrałem Energetyk ponieważ to jedyny dobry klub. Moim marzeniem jest zostać dobrym zawodnikiem. Mój ulubiony zawodnik to Bartosz Bednosz.

Wiktor Antecki

Trenuję siatkówkę od 4 klasy. Zaczęło się, gdy do mojej szkoły przyjechał trener Dominik Hajduk i zaprosił mnie na treningi do klubu. Gram w siatkówkę ponieważ moja rodzina również ją trenuje, więc ja też bardzo chciałem. W Energetyku trenuję dla tego ponieważ trener Hajduk mnie wybrał. Moim marzeniem jest zostanie najlepszym rozgrywającym na świecie. Moim idolem jest Micah Christenson, mój ulubiony klub to Zaksa Kędzierzyn Koźle.

Karol Wnuk

Trenuję siatkówkę od 3 klasy szkoły podstawowej. Kiedy byłem mały, bardzo lubiłem oglądać mecze siatkówki, więc stwierdziłem że warto spróbować. Chciałem grać w Energetyku Poznań, ponieważ jest to klub na dobrym poziomie sportowym. Mój ulubiony klub to Jastrzębski Węgiel. Najbardziej utkwił mi w pamięci ich mecz z Zenitem Kazań o 3 miejsce w lidze mistrzów w 2013 roku. Jednym z moich celów jest występ na Igrzyskach Olimpijskich.

Piotr Konatkowski

Na pierwszy trening siatkówki poszedłem 3 lata temu przez moją wuefistkę dzięki której pojawiła się cała moja pasja do siatkówki a energetyk był najlepsza opcją. Moim największym siatkarskim marzeniem na tą chwilę jest wygrać mistrzostwa Polski. Moim ulubionym klubem jest Volley Modena, któremu kibicuje już od jakiegoś czasu.

Alan Okoń

Siatkówka to moja pasja, która uczy mnie wielu ważnych rzeczy. Dodaje pewności siebie, charakteru i siły. W tym trudnym obecnie czasie, kiedy nie możemy trenować i grać, bardzo mi jej brakuje. Siatkówkę trenuję od 4 klasy szkoły podstawowej. Miłość do niej zaszczepił mi mój pierwszy nauczyciel WF – Zbigniew Kegel. Obecnie gram jako atakujący w klubie Enea Energetyk Poznań, który uważam za jeden z najlepszych młodzieżowych klubów w Polsce z najlepszymi kibicami na świecie. Wraz z kolegami dwukrotnie grałem już w Finałach Mistrzostw Polski, z których jeden zakończyliśmy z brązowym medalem. Jest to na pewno mój największy sukces sportowy. Moimi trenerami w klubie są Szymon Kurowski i Dominik Hajduk, dzięki którym stale podnoszę swoje umiejętności. Dodatkowo jestem powoływany do kadry Polski U-15, którą prowadzi Konrad Cop. Udział w zgrupowaniach i możliwość reprezentowania naszego kraju to dla mnie duże wyróżnienie. Mój najbliższy cel to Mistrzostwa Europy Wschodniej EEVZA 2020. Moim siatkarskim idolem jest Bartosz Kurek, którego bardzo cenię m.in. za to, że po okresie niepowodzeń potrafił się podnieść i poprowadził Polaków po tytuł Mistrzów Świata, a sam został MVP tych mistrzostw. Kibicuję wszystkim polskim drużynom, a w szczególności trzymam kciuki za Reprezentację Polski. Liczę na to, że za rok zdobędzie olimpijskie złoto.

Igor Olasek

Swoją przygodę z siatkówką zacząłem w wieku 11 lat, kiedy to pierwszy raz zameldowałem się na treningu w szkole. W Energetyku grać zacząłem dopiero od początku bieżącego sezonu, ponieważ chciałem rywalizować z najlepszymi i brać udział w wielu turniejach ogólnopolskich. Osobiście, moim siatkarskim marzeniem jest regularna gra na parkietach włoskiej Serie A lub polskiej Plusligi. Moim idolem od dziecka jest Krzysztof Ignaczak. Natomiast drużynie, której kibicuje jest Modena z włoskiej Serie A.

Artur Becker

Siatkówkę trenuje od 4 klasy. Swoją przygodę zacząłem dzięki Zbigniewowi Keglowi, który jest moim nauczycielem wychowania fizycznego oraz przez trenera Dominika Hajduka który przyszedł na zajęcia wychowania fizycznego do mojej szkoły i zaprosił mnie na treningi do Energetyka. Moim marzeniem jest gra w kadrze Polski, a moim siatkarskim idolem jest Micah Christenson.

Szymon Kurowski – trener zespołu

Trenerem w klubie sportowym Energetyk Poznań jestem od sezonu 2015/2016, gdzie zacząłem trenować mini-siatkówkę chłopców z roczników 2003 oraz 2004. Następnie chłopców z tych roczników prowadziłem z sukcesami na arenie wojewódzkiej, jak i ogólnopolskiej w kategorii młodzika. Aktualnie w klubie prowadzę w tej kategorii chłopców z rocznika 2005 i młodszych. Energetyk Poznań to klub z tradycjami siatkarskimi w kategoriach żeńskich. Razem z kolegami ze sztabu trenerskiego, od paru lat dokładamy wszelkich starań, aby nasz klub zaistniał również w kategorii mężczyzn. Kładziemy nacisk na naukę podstaw siatkarskiego rzemiosła, tak aby chłopcy mogli osiągać sukcesy w seniorskiej siatkówce. Moim trenerskim marzeniem jest wychowanie przyszłych zawodników reprezentacji Polski oraz seniorskich ligowych parkietów.

reklama

Sponsor tytularny
Sponsorzy
Partnerzy
Media

ENEA ENERGETYK POZNAŃ

Adres: 60-780 Poznań ul. Grunwaldzka 1

biuro@energetykpoznan.pl
klub@energetykpoznan.pl

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA
Trenerka Karolina Komarnicka - 605 054 405

SIATKÓWKA MŁODZIEŻSIATKÓWKA MŁODZIEŻ
Trener Juniorki (roczniki 2005-2004) Juniorki Młodsze (2007-2006) Michał Dudek - 533 460 006
Trener Młodziczki 1 (rocznik 2008) - Mikołaj Adamowicz - 786 817 120 
Trenerka Młodziczka 2 (rocznik 2009) Malwina Kucner - 725 089 113
Trenerka Minisiatkówka dziewczynki, NABÓR (rocznik 2012 i młodsze Malwina Kucner - 725 089 113
Trener Minisiatkówki chłopcy - Jakub Wądołowski - 534 924 906
Trener Juniorzy - Dominik Hajduk - 605 586 931
Trener Juniorzy Młodsi i Młodzicy - Szymon Kurowski - 660 546 008

SIATKÓWKA 1 LIGA KOBIET
Kierownik zespołu I ligi - Iwona Zuzel - 508 333 804

SIATKÓWKA 2 LIGA MĘŻCZYZN
Trener Dominik Hajduk - 605 586 931

KONTAKT i NABÓR LEKKA ATLETYKA 
Trener Jan Grenda - 501 020 454
trenergrenda@o2.pl
 

PŁATNOŚCI

Numery kont bankowych:
Konto Główne: 71 1140 2004 0000 3502 8251 9973
Konto Składki Siatkówka: 57 1140 2004 0000 3102 8263 6239
Gimnastyka Artystyczna: 08 1440 1387 0000 0000 0962 1528

KRS  0000077819

Skontaktuj się z nami
  • Copyright © 2024 Klub Sportowy Energetyk Poznań
  • Created by H7