AKTUALNOŚCI

04.10.2018 Siatkówka

Karolina Różycka: lecimy dalej do przodu!

Po zwycięskiej premierze rozgrywek zaplecza Ligi Siatkówki Kobiet, przy komplecie publiczności kibiców zgromadzonych na poznańskiej „Chwiałce”, kolejnym rywalem siatkarek Enei Energetyka Poznań będzie na wyjeździe w Krośnie drużyna gospodyń - Karpat Krosno. Kilka dni później w Poznaniu beniaminek rozgrywek - BlueSoft Mazovia Warszawa.

Jeśli chodzi o spotkania z Krosnem oraz potem mecz z Mazovią Warszawa, to nastroje nie mogą być inne, jak tylko bojowe. Celem są kolejne punkty oraz uśmiechy na ustach naszych, ale przede wszystkim naszych kibiców! - przekonuje Simona Dreczka, środkowa Enea Energetyk Poznań. 

Na inaugurację rozgrywek najbliższe rywalki popularnych #energetykgirls przegrały w Wieliczce z tamtejszym WTSem Solna Wieliczka 0:3. Rywalizując na wysokim poziomie z jednym z medalistów poprzednich rozgrywek. Zwłaszcza w premierowym secie - ostatecznie przegranym do 22. 

Krosno to na pewno daleka podróż. Z pewnością rywal, który będzie walczył o każdą piłkę, każdy punkt, no i o każdy centymetr parkietu. Chcąc wygrać, zdobyć punkty. Podobnie jak my. Na pewno to co mogę teraz powiedzieć to fakt, że będziemy dobrze przygotowane do meczu pod każdym względem. Dobrze przygotujemy się również do dalekiej podróży. Zresztą sporo będzie tych dalekich podróży, ale one są wpisane w zawód profesjonalnego sportowca - analizuje Karolina Różycka, przyjmująca ekipy ze stolicy Wielkopolski.

Czego więc życzyć popularnej "Kosie" oraz pozostałym #energetykgirls w pojedynkach z Krosnem oraz BlueSoft Mazovia Warszawa, o cenne ligowe punkty?

Życzcie nam zdrowia przede wszystkim, ale także dalszej efektywnej pracy, którą będziemy przekładać na punkty oraz zwycięstwa w kolejnych starciach ligowych - odpowiada po krótkiej chwili zastanowienia siatkarka pochodząca z Myślenic, wychowanka miejscowego Dalinu Myślenice.

Bądźcie z nami, kibicujcie nam, bo pozytywnych emocji nie brakuje, no i przeżyjmy te emocje razem! Warto przyjść i nam kibicować. Cel mamy jeden: medal. Jak się jednak uda powalczymy o niespodziankę, czyli o Ligę Siatkówki Kobiet dla Poznania. - podsumowuje zaś Simona Dreczka, była zawodniczka klubów ekstra klasowych z Łodzi oraz Dąbrowy Górniczej.

Spotkanie w Krośnie zaplanowano na sobotę, tj. 06.10., na godzinę 19:30.
Pojedynek z BlueSoft Mazovia Warszawa, zaplanowano na środę, tj. 10.10., na godzinę 17:00 w hali B POSiR przy ul. Spychalskiego 34.

Autor: Łukasz Klin

reklama

Sponsor tytularny
Sponsorzy
Partnerzy
Media

ENEA ENERGETYK POZNAŃ

Adres: 60-780 Poznań ul. Grunwaldzka 1

biuro@energetykpoznan.pl
klub@energetykpoznan.pl

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA
Trenerka Karolina Komarnicka - 605 054 405

SIATKÓWKA MŁODZIEŻ
Trener Juniorki - Marcin Orlik - 535 306 192
Trener Juniorki Młodsze - Michał Dudek - 533 460 006
Trener Młodziczki - Mikołaj Adamowicz - 786 817 120 
Trener Minisiatkówki dziewczynki - Przemysław Wodzień - 500 508 742 Trener Minisiatkówki chłopcy - Jakub Wądołowski - 534 924 906
Trener Juniorzy - Dominik Hajduk - 605 586 931
Trener Juniorzy Młodsi i Młodzicy - Szymon Kurowski - 660 546 008


SIATKÓWKA 1 LIGA KOBIET
Kierownik zespołu I ligi - Iwona Zuzel - 508 333 804

SIATKÓWKA 2 LIGA MĘŻCZYZN
Trener Dominik Hajduk - 605 586 931

Skontaktuj się z nami
  • Copyright © 2022 Klub Sportowy Energetyk Poznań
  • Created by H7