AKTUALNOŚCI

13.07.2021 Siatkówka

Klaudia Laskowska siatkarką Enea Energetyka Poznań

Klaudia Laskowska, siatkarka grająca na pozycji środkowej na sezon 2021/2022 podpisała umowę z klubem Enea Energetyk Poznań.

21-letnia zawodniczka w zeszłym sezonie broniła barw  klubu E.Leclerc MOYA Radomka Radom, a we wcześniejszy latach reprezentowała SPS Volley Piła, SMS PZPS Szczyrk, KS Pałac Bydgoszcz oraz MUKS Omega Mrągowo.

Klaudia razem z reprezentacją Polski juniorek w 2018 zdobyła brązowy medal mistrzostw Europy. Rok później wraz z zespołem z Piły wywalczyła srebrny medal na mistrzostwach Polski juniorek i została wybrana najlepszą blokującą turnieju.

- Zdecydowałam się na granie w Enea Energetyku Poznań, ponieważ dostrzegłam duży potencjał. Jestem pewna, że wspólnymi siłami wywalczymy zwycięstwo i awansujemy do Tauron Ligi. Cieszę się z podjęcia tej decyzji, gdyż klub dobrze prosperuje na przyszłość, a samo miasto jest śliczne. Drodzy Kibice, trzymajcie w tym sezonie mocno kciuki za nasz zespół. Wasze wsparcie będzie bardzo mobilizacyjne do gry z przeciwnikiem. Liczę na Wasze wsparcie. Ściskam, Klaudia!!!- mówi

Środkowa mierzy 188cm i razem z Emilią Oktabą, Anną Regulską i Wiktorią Pisarską będzie budować przysłowiową "ścianę" w sezonie 2021/22.

Witamy na pokładzie energetycznego team'u! 

Sezon 2021/2022:
Przyjmujące:
Weronika Fojucik
Wiktoria Niwald
Dagmara Dąbrowska

Środkowe (komplet):
Emilia Oktaba
Anna Regulska
Wiktoria Pisarska
Klaudia Laskowska

Rozgrywające:
Martyna Gorzkiewicz

Atakujące (komplet):
Paulina Reiter
Martyna Szczepuła

reklama

Sponsor tytularny
Sponsorzy
Partnerzy
Media

KS ENERGETYK POZNAŃ

Adres: 60-780 Poznań ul. Grunwaldzka 1

biuro@energetykpoznan.pl
klub@energetykpoznan.pl

Skontaktuj się z nami
  • Copyright © 2021 Klub Sportowy Energetyk Poznań
  • Created by H7