AKTUALNOŚCI

27.05.2018 Siatkówka

Mini siatkarze Enei Energetyka Poznań w Finale Mistrzostw Polski!

Znakomicie zaprezentowali się najmłodsi adepci tej dyscypliny sportu w naszym klubie. Zespół siatkarskich "czwórek" w składzie : Smolarkiewicz Mateusz, Okoń Alan, Michalski Patryk, Becker Artur, Zielewicz Adam w Finale Mistrzostw Wielkopolski zajęli 2 miejsce i awansowali do Finału Mistrzostw Polski Kinder+Sport, które odbędą się w Zabrzu.

W finale nasz klub reprezentowali również chłopcy w kategorii "trójek" w składzie :Kałmucki Krzysztof, Wnuk Karol i Antecki Wiktor, którzy zajęli wysokie 4 miejsce. Zawodnikom i trenerom Szymonowi Kurowskiemu i Dominikowi Hajdukowi Gratulujemy!!!

reklama

Sponsor tytularny
Sponsorzy
Partnerzy
Media

KS ENERGETYK POZNAŃ

Adres: 60-780 Poznań ul. Grunwaldzka 1

biuro@energetykpoznan.pl
klub@energetykpoznan.pl

Skontaktuj się z nami
  • Copyright © 2021 Klub Sportowy Energetyk Poznań
  • Created by H7