AKTUALNOŚCI

25.05.2021 Siatkówka

Stachu, Zuza - dziękujemy! - podsumowanie sezonu 20/21 Juniorów

Rozgrywki młodzieżowe w kat. Junior zakończyliśmy na 4. miejscu na turnieju półfinałowym w Warszawie zajmując  w ostatcznej klasyfikacji 13-16 miejsce w Polsce. Dziękujemy chłopakom za walkę, dostarczone emojce i zostawione serducho podczas całych rozgrywek w sezonie 2020/2021.

Dla wielu z tych siatkarzy to jeszcze nie koniec siatkarskiej rywalizacji. Zespół Juniora jest zbudowany z przewagą zawodników, którzy 02-06.06.2021 rozegrają FINAŁ Mistrzostw Polski w kat. Junior młodszy.

Juniorzy w sezonie 2020/2021 - Bartosz Urbaniak, Hubert Juszczak, Jakub Zuza, Stanisław Adamiak.

- Turniej półfinałowy zaczynamy od meczu z Tomaszowem Mazowieckim. Niestety otwieramy dobrze tylko pierwszą partię, a później nie możemy znaleźć punktu zaczepienia i przegrywamy 3:1. Drugi mecz to walka z utytułowanym zespołem z Gdańska, który wygrywa z nami 3:0 Zmiennicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony z czego jestem dumny! - zaznacza Trener D.Hajduk
- W końcu mecz z gospodarzami - zaczynamy w mocnym zestawieniu i prowadzimy wyraźnie w pierwszym secie. Niestety siatkarze z Warszawy pokazują większe doświadczenie  i wygrywają końcówkę. Dwa kolejne sety to nasza koncertowa gra i dominacja - wygrywamy do 14 i 18. W czwartym secie rotując składem przegrywamy aby zagrać piąty set, który na przewagi wygrywa zespół z Warszawy - mówi Trener Dominik Hajduk

Kilka słów należy się chłopakom, którzy kończą swoją przygodę z siatkówką młodzieżową. Stanisław AdamiakJakub Zuza to siatkarze dla których pewien rozdział w siatkówce dobiegł końca.

- Obydwaj chłopcy obdarzeni warunkami fizycznymi, Stachu 197cm, Zuza 200 cm. Niestety z chłopców stają się mężczyznami, a my gramy dalej. Jestem wdzięczny za współpracę i poświęcony czas oraz wysiłek w imię poznańskiej i energetycznej siatkówki. Jestem dumny z postawy chłopaków, a jeszcze bardziej, że mogłem z nimi pracować! - Trener Dominik Hajduk.

Chłopaki, w imieniu klubu dziękujemy Wam za grę w niebiesko- czerwonych barwach. To były dobre lata! Życzymy Wam powodzenia w życiu prywatnym, sportowym i zawodowy. Nie mówimy "do widzenia" lecz do zobaczenia! Praca z taką młodzieżą, to sama przyjemność i duma!