AKTUALNOŚCI

14.06.2021 Siatkówka

Wiktoria Niwald zostaje z nami!

Wiktoria Niwald to 18-letnia przyjmująca, która sezon 2021/2022 rozegra w barwach Enea Energetyka Poznań.

Niwi przygodę z Energetykiem rozpoczęła w wieku młodziczki. Będzie to dla siatkarki 5 sezon w poznańskim klubie. Tegoroczna Mistrzyni Polski Juniorek oraz brązowa medalistka 1 ligi w sezonie 20/21 na pierwszoligowych parkietach miała okazję pierwszy raz "zasmakować" seniorskiej siatkówki i zdobyć dużo doświadczenia od starszych zawodniczek. W meczach Wiktoria niejednokrotnie posłała kąśliwą zagrywkę, która przynosiła zwycięstwo w secie, a nawet w meczu.

- Cieszę się, że dostałam od Trenera szansę na dalszy rozwój w pierwszoligowym zespole. Po ostatnim sezonie mogę śmiało stwierdzić, że u boku tak doświadczonych zawodniczek mój poziom sportowy wzrósł. Zdecydowanie szybciej rozwijam się podczas treningów z tą drużyną. Kochani Kibice! Bardzo chciałabym abyście mieli w tym sezonie okazję zobaczyć naszą ekipę w akcji! Liczymy na Wasze wsparcie, do zobaczenia! - mówi

Dla Wiktorii to będzie ostatni sezon w kat. "juniorka". W tej kategorii osiągnęła szczyt - złoty medal Mistrzostw Polski Juniorek 2021. Zapowiadziała, że zrobi wszystko aby ten tytuł obronić! 

Niwi, super, że jesteś z nami!

Sezon 2021/2022:
Przyjmujące:
Weronika Fojucik
Wiktoria Niwald

Środkowe:
Emilia Oktaba

Rozgrywające:
Martyna Gorzkiewicz

reklama

Sponsor tytularny
Sponsorzy
Partnerzy
Media

KS ENERGETYK POZNAŃ

Adres: 60-780 Poznań ul. Grunwaldzka 1
Tel.: 61 865 84 71
biuro@energetykpoznan.pl
klub@energetykpoznan.pl

Skontaktuj się z nami
  • Copyright © 2021 Klub Sportowy Energetyk Poznań
  • Created by H7