AKTUALNOŚCI

04.12.2018 Inne

Energetyczna Szlachetna Paczka - dołącz do nas!

#energetycznapaczka to wyjątkowy projekt klubu Energetyk Poznań. Razem ze Szlachetną Paczką wybraliśmy jedną z poznańskich rodzin, która bardzo potrzebuje pomocy. Wspólnie z zawodnikami, kibicami oraz wszystkimi sympatykami naszych drużyn możemy sprawić, że zbliżające się Święta będą dla niej bardzo wyjątkowe! 100% zebranej kwoty zostanie przeznaczone na spełnienie wszystkich potrzeb i marzeń rodziny, której chcemy pomóc.

#energetycznapaczka zbierana jest dla rodziny, która znajduje się w trudnej sytuacji życiowej. Pani Marzena (38 l.) jest matką pięciorga dzieci: Patryka (20 l.) Kamila (17 l.), Darii (14 l.), Mikołaja (11 l), Malwiny (1,5 l.) oraz Sebastian (42 l.) Przez lata, pani Marzena oprócz wychowania dzieci, podejmowała prace jako sprzątaczka w biurowcach oraz domach prywatnych. Kobieta była zamężna dwa razy - odeszła od pierwszego męża, z powodu przemocy domowej, drugi mąż interesował się tylko grami komputerowymi, zaniedbywał rodzinę i jej codzienne potrzeby. Oba nieszczęśliwe małżeństwa pozostawiły ślad w psychice kobiety, musiała przejść leczenie psychiatryczne z powodu nerwicy lękowej. Pani Marzena chce zapomnieć o przeszłości, i zadbać o przyszłość swojej rodziny. Do tej pory o wszystko musiała zadbać sama, a nie było to łatwe z kilkorgiem dzieci pod opieką.

Wszystkie szczegóły akcji można znaleźć w oficjalnym wydarzeniu na Facebooku pod poniższym linkiem

www.facebook.com/events/2195299077391824/

Chcemy zrobić wszystko, żeby spełnić wszystkie potrzeby rodziny - do tych najważniejszych należą z pewnością:

  • Remont poddasza, gdyż pięcioro rodzeństwa mieszka w jednym pokoju - jest to największe marzenie rodziny
  • Kuchenka elektryczna, ponieważ obecna jest już popsuta - ta potrzeba jest już spełniona przez jednych z naszych kibiców :)

Akcję można również wspomóc finansowo, wpłacając na projekt przy pomocy dedykwoanej podstrony w serwisie zrzutka.pl - www.zrzutka.pl/68ddcr

100% zebranej kwoty zostanie przeznaczone na spełnienie wszystkich potrzeb i marzeń rodziny, której chcemy pomóc. Dołączajcie do nas i zapraszajcie znajomych! Zróbmy wspólnie wyjątkowy prezent rodzinie przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia :)

reklama

Sponsor tytularny
Sponsorzy
Partnerzy
Media

KS ENERGETYK POZNAŃ

Adres: 60-780 Poznań ul. Grunwaldzka 1
Tel.: 61 865 84 71
biuro@energetykpoznan.pl
klub@energetykpoznan.pl

Skontaktuj się z nami
  • Copyright © 2021 Klub Sportowy Energetyk Poznań
  • Created by H7