AKTUALNOŚCI

12.05.2021 Siatkówka

Oriana Miechowicz odchodzi z Enea Energetyka Poznań

Oriana Miechowicz nie będzie reprezentowała poznańskiego klubu w sezonie 2021/2022. Atakująca żegna się z zespołem po roku grania w Enea Energetyku Poznań.

Popularna Orka stanowiła trzon pierwszoligowego zespołu. Dla Energetyka zdobyła 466 pkt w tym 52 blokiem i 45 zagrywką. Na swoim koncie zapisała MVP w meczu z Gliwicami. Oriana dołączyła do Energetyka po świetnym sezonie w Świeciu w którym razem z zespołem wywalczyla Mistrzostwo 1 ligi.
- Bardzo się cieszę, że dołączam do zespołu z Poznania. Zawsze uważałam, że to fajny i profesjonalny klub, który co roku znajduje się w czołówce 1 Ligi Kobiet. Mam nadzieję, że i w tym roku tak będzie - mówiła Oriana Miechowicz po podpisaniu kontraktu. 

Orka razem z zespołem Enea Energetyk Poznań wywalczyła brązowy medal 1 ligi siatkówki kobiet,

 - Bardzo się cieszę, że mogłam zagrać dla zespołu Energetyka. Jak mówiłam na przywitaniu, to było trochę przeznaczenie. Sezon był dziwny i z wielu względów ciężki, ale wszyscy dali z siebie maksa co zaowocowało brązowym medalem. Niestety nie miałam okazji poznać kibiców, ale mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się zobaczymy. Dziękuję zawodniczkom, trenerom, działaczom kluby i kibicom za ten sezon. Wysyłam wszystkim sportową piątkę i do zobaczenia!

Orka, dziękujemy Ci za grę w barwach Energetyka i życzymy Ci powodzenia w nowym klubie! 

reklama

Sponsor tytularny
Sponsorzy
Partnerzy
Media

KS ENERGETYK POZNAŃ

Adres: 60-780 Poznań ul. Grunwaldzka 1
Tel.: 61 865 84 71
biuro@energetykpoznan.pl
klub@energetykpoznan.pl

Skontaktuj się z nami
  • Copyright © 2021 Klub Sportowy Energetyk Poznań
  • Created by H7