AKTUALNOŚCI

17.05.2021 Siatkówka

Weronika Fojucik zostaje w Poznaniu!

Weronika przedłużyła kontrakt z klubem Enea Energetyk Poznań na sezon 2021/2022. Przyjmująca nie raz pokazała siłę i doświadczenie siatkarskie, dlatego miło nam poinformować, że Werka zostaje z nami!

Doświadczona siatkarka dla klubu Enea Energetyk Poznań zdobyła 310 pkt w tym 45 pkt blokiem i 12 zagrywką. Trzy razy otrzymała MVP meczu, a. w głosowaniu kibiców została wybrana najlepszą zawodniczką Energetyka I rundy zasadniczej.

Możemy powiedzieć, że Werka bardzo pewnym krokiem wkroczyła do poznańskiego klubu zdobywając od razu z zespołem brązowym medal 1 ligi!  Ponadto na swoim koncie ma już zapisane dwa złote medale 1 ligi (Joker Świecie). 

Werka zawsze była gotowa pomóc drużynie i bardzo szybko zyskała sympatię kibiców.

- Ogromnie się cieszę, że kolejny rok spędzę w Enea Energetyku Poznań. Jest to profesjonalny klub z ogromnymi ambicjami, w którym pracują ludzie pełni pasji i miłości do siatkówki, to przyjemność móc pracować z takimi „wariatami” ;)) Nie mogę doczekać się nowego sezonu i spotkania z naszymi wspaniałymi kibicami, na których wsparcie możemy zawsze liczyć. Ściskam wszystkich i do zobaczenia na hali! - mówi Weronika Fojucik

 

 

reklama

Sponsor tytularny
Sponsorzy
Partnerzy
Media

KS ENERGETYK POZNAŃ

Adres: 60-780 Poznań ul. Grunwaldzka 1
Tel.: 61 865 84 71
biuro@energetykpoznan.pl
klub@energetykpoznan.pl

Skontaktuj się z nami
  • Copyright © 2021 Klub Sportowy Energetyk Poznań
  • Created by H7